Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm totál hülyének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm totál hülyének akar nézni, Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel (Ő 23, én 29) egy éve vagyunk együtt, minden tökéletes lenne, együtt élünk, tényleg megtaláltuk a másikban azt, amit keresünk egy párkapcsolatban. Soha nem veszekedünk, ha valami pici eltérés van, azt is viccesen fogjuk fel, megbeszéljük és nevetünk rajta. Nagyon szeret, folyamatosan a nyakamon lóg, csókolgat, meglepetéseket készít, velem tervezi az életét, szinte minden félretett pénzét a közös jövőnkbe fekteti.

Ugyanakkor van egy elég nagy gond. Nagyon sok fiú barátja van, amiért nekem eszem ágában sincs szólni, hiszen nekem is vannak lány barátaim. Az egyik sráccal feltűnően sokat beszélget, néha megkérdeztem miért, vagy hogyan, illetve mit tudnak ennyit beszélni (napi szinten csak pár mondatot, de mindent elmond neki, hogy moziban voltunk és milyen volt a film, vagy hogy mit főzött..ilyesmik).

Tudom nem szabadott volna, de egyszer meglestem a telefonját, és mondanom sem kell totál ledöbbentem. Azt írta neki párom, hogy nagyon hiányzik neki a srác, minden percben gondol rá és hogy elrabolta a szívét, ami már csak az övé. Természetesen totál kiakadtam, kb a fél lakást széttörtem, pedig hihetetlenül nyugodt típus vagyok. Szépen felvezettem páromnak a dolgot, aki végig hárított, és engem akart hülyének beállítani, mire kiböktem, hogy elolvastam amit írt neki. Persze jött a sírás, hogy ne haragudjak, de nagyon sok mindent átéltek együtt a sráccal, egyszer egy csók is elcsattant, és nagyon fontos neki, de engem szeret. Párom évekig külföldön élt, amikor hazautazott tavaly összejöttünk, és miattam feladta a kinti életet, ahol amúgy ez a fiú is él (nem magyar a srác). Mondtam neki, hogy nekem ez nagyon rosszul esett, nekem ez nem fér bele egy kapcsolatba, döntse el mit akar, mert ez így nekem nem pálya. Megígérte, hogy nem lesz többé ilyen és tényleg azért maradt itthon mert velem akar lenni. Természetesen arra, hogy akkor miért írogat ilyeneket másnak már nem tudott válaszolni.

Adtam új esélyt, minden megint tökjó volt, picit furcsálltam is, hogy ilyen könnyen túltette magát a dolgon, pedig eléggé lecsesztem. Reméltem, hogy nem az lesz a megoldása, hogy ugyanúgy diskurálnak tovább, csak ezentúl jobban eldugja a telefonját.

Erre a minap épp ráláttam a telojára, láttam, hogy megint neki küld valami képet, hogy épp milyen sapkát horgolt...nem szóltam, majd pár napra rá kérdezett egy szót, hogy mi angolul, ez is elég egyértelmű volt számomra, ma meg megint láttam, hogy vele beszél. Zuhanyzása közben megint ránéztem a telefonjára (ugye a bizalom már nem a régi nálam), és nem volt meg a beszélgetés, szóval törli őket. Természetesen megint kiakadtam a dologra, erre Ő megsértődött, hogy miért tiltom el valakitől, akivel évek óta jóban van. Nem akarom eltiltani, de fordított esetben én leépítettem volna a másikat, ha a párom előtt lebukok és fontos nekem, teljesen mindegy hány éve ismerem azt akivel "flörtölök". Ti mit tennétek ilyen esetben? Nem tilthatom el a sráctól, csak annyit érnék el vele amúgy is, hogy titokban írogatna neki. Totál megalázva érzem magam, átvertek és csalódott vagyok. Elég nagy csajozós voltam, barátnőmnek 3 párkapcsolata volt csak össz vissz, mégis én tudom visszafogni magam ilyen téren. Érdemes ilyen Nővel terveznem szerintetek?

Ja, és a sráccal amúgy nem találkozott már 1 éve, és nem is fog valószínűleg visszamenni külföldre, szóval miért csinálja ezt? Vagy én vagyok hülye, hogy zavar, hogy vele beszélget?

(Bocs a kisregényért, köszi ha elolvastad :) )



2016. márc. 10. 14:06
1 2
 11/20 datass ***** válasza:
100%

Leülnék vele négy szemközt komolyan beszélni és választás elé állítanám.


Én vagy a másik férfi.


Kifejteném neki hogy mennyire szarul esik amit csinál, hogy érzelmileg máshoz kötődik (ha nem tűnt fel neki akkor IGEN amit művel az érzelmi megcsalás) és ha tényleg veled tervezi a jövőjét ahogy írtad akkor megkérném arra hogy építse le a srácot azonnal (ez neki ahogy olvasom nem megy szóval tiltás a másikra fbn).


Ezek után remélem van annyi esze hogy belátja milyen károkat okozott nálad lelkileg és megtesz mindent hogy ezt helyrehozza.



Sok sikert!


29/F

2016. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Édes kis történet, hallottam már mástól is ilyet......

A lényeg az, hogy a barátnődnek van egy élettársa és egy lelki társa, és ez a két személy nem azonos. Ez nem egészséges, szerintem a másik srác többet tud a párodról, mint Te magad. A párodnak nagyon fontos a másik fiú személye, tök felesleges tiltanod, mert ezzel csak magad alatt vágod a fát.Időlegesen elnyomhatod a vágyat, de később robbanni fog.

Ez az a helyzet, hogy megszoksz vagy megszöksz, csak a végletek vannak. Ha a sráccal nem volt testi kontaktus közöttük, akkor nem féltékenykednék, mert ha lett volna esélyük és még sem éltek vele, annak mindig oka van, de ha volt köztük valami, akkor elköszönnék. Soha nem az eredménnyel kell foglalkozni, hanem a motivációval, miért nem maradt a srác mellett(főleg ha megtehette volna) és miért választott inkább Téged és utazott haza.

A reakció is beszédes, mert úgy reagálta le a balhézásodat, hogy az eredménnyel foglalkozott, vagyis kitörli az üzeneteket, nehogy lebukjon....egy picit sem tisztelt Téged, sajnos ez van.

A helyedben én elköszönnék, mert a barátnőd nem a hapsijaként, hanem egy "barátként" tekint Rád és bár kedveskedik és szeretget egy cseppet sem tisztel. Nem az motiválja, hogy Neked mi a jó, hanem saját magával foglalkozik. Ha elmennél otthonról talán észre sem venné egy ideig, amikor éppen rád lenne szüksége akkor kapna észbe, hogy hol vagy.

A döntés a Tiéd, ha büszke embernek tartod magad, akkor köszönj el békességben, és ne hagyd hogy hülyét csináljon belőled. Bár Nőknek szoktam mindig ezt a tanácsot adni, de most is megteszem...."soha ne azt nézd mit mond, hanem hogy mit csinál meg belőle, ha a kettő nincs összhangban ott bizony baj van"!!!!


38F

2016. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 ~OnLány~ ***** válasza:
59%

Kompromisszum.

Szépen ülj le vele egy elbeszélésre,mondd el neki,amit kb. itt is leírtál,hogy hogyan érzel és mennyire megalázó volt ez neked.

Legjobb esetben kitörli a srácot az életéből,a telefonjából és mindenhonnan.Én akkor még adnék EGY utolsó esélyt.(azt mindenki érdemel.)

Nem kell neki könyörögni,csak szépen,higgadtan mondd el neki a véleményed.


Vagy,ha erre nem hajlandó,akkor értesd meg vele,hogy így nem tudsz jövőt tervezni egy olyan emberrel,aki testileg melletted van,lelkileg viszont érzelmeket táplál egy régi szerelme iránt.

A kettő nem férhet össze,semmilyen esetben sem.

2016. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"13" reagálva

Már elmondta.......

Amire úgy reagált a partnere, hogy megpróbálta eltitkolni és ugyanúgy folytatta tovább...pont mint egy szenvedélybeteg. Amire vágysz azt nem tolod el magadtól, az emberi természet sajnos így működik.

Ha elhagyja és tudatosul benne, hogy senki nem fog vele foglalkozni és üres lesz a szoba, akkor derül ki hogy mit is akar valójában. ha depis lesz, akkor van remény, ha folytatja a turbékolást a másik sráccal, akkor meg egyértelmű a dolog. csak azt nem értem, miért jött haza...ha ezt tudnánk, akkor világosabb lenne a kép. A kérdező azt írja, hogy miatta, de én ebben sem vagyok biztos!!!

38F

2016. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 omba ***** válasza:
100%

Nem te tiltod el valakitől, ő ígérte meg az előző lebukásnál, hogy "többé ilyen nem lesz"

A saját ígéretét nem tartja be, és az is hazugság ha valaki törölgeti az üzeneteit, szóval én nem maradnék vele.

2016. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnék úgy együtt maradni a párommal, hogy tudom, másba szerelmes. Még ha meg is szakítja a kérésedre a kapcsolatot vele, akkor is ott lesz benne a vágyakozás. Így meg nincs sok értelme folytatni.


Majd írd meg, mi lett a vége a dolognak!

2016. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Velem a barátom csinálta meg majdnem ugyanezt. Megígérte, hogy nem beszél a csajjal, lebukott, hogy mégis beszél. Aztán amit átküldtem neki facebookra, nem nyitotta meg előttem, mert akkor láttam volna, hogy kikkel chatel. Utána nem sokkal szinte az orrom előtt törölte ki telefonon a beszélgetést, persze akkor már megnézhettem kiknek írogat... De a bizalomnak annyi. És most már a kapcsolatnak is.

Egy normális kapcsolatban nem kell kutakodni a másik telefonjában, és nem is kell rejtegetni a telefonokat. Ha valakit igazán szeretsz, akkor nem teszel olyat, amivel megbántod.

2016. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lány még gyerek!

Mégis mi a fenét akarsz tőle?

2016. márc. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
Velem is ez volt, ami az utolsó előttivel, aztán idővel törölgetni kezdte, persze én előtte mindent majdnem el tudtam olvasni. Nemsokára vége is lett. Új kapcsolatom van, amiben alap, hogy megnézhetjük a másik üzeneteit, mert nincs min titkolózni.
2016. márc. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
56%

Nem feltétlenül néz hülyének, csak korából adódóan még teljesen máshogy gondolkodik. Közel a 30-hoz már nem akkora kunszt feladni az ábrándokat meg a csajozást és megkomolyodni. 23 évesen még nem tart ott az ember.

Valószínűleg inkább csak plátói "szerelem" az egész. Semmi komolyság, semmi hétköznapi gondok, csak a rózsaszín érzés, ami egy valódi kapcsolatban elhagyja az embert egy idő után. Ezt olyan fiatalon még nehéz feldolgozni.

Persze ettől függetlenül megértelek téged, félre ne érts.

Az ilyenek miatt nem jó a nagy korkülönbség. Nem feltétlen a személyiben szereplő, inkább az érettség szempontjából. A csaj még valószínűleg nem elég felnőtt ahhoz, hogy egy életre lekösse magát valaki mellett - bár egy hosszú kapcsolatban általában előfordulnak flörtök és ártalmatlan fellángolások.

Inkább az a baj, hogy a szíve csak az övé... na itt bukó a dolog sajnos.

2016. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!