Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hűtlennek is van lelkiismere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hűtlennek is van lelkiismeretfurdalása?

Figyelt kérdés
Párom magába zárkózott, mindenkire haragszik mert megcsalt. Hónapok óta kínlódunk. Nehezen bocsátom meg neki és ő is saját magának. De rám is haragszik, hogy nem tudtunk megbeszélni dolgokat, ő meg bedőlt egy kis hízelgésnek. Azt hitte menthetetlen a kapcsolatunk. Most meg utólag ő sem érti, hogy kerülhettünk ebbe a helyzetbe. Nagyon nehezen dolgozom fel én is, ez már mindig velünk marad. Azt hiszi, hogy már nem is szeret, össze van zavarodva, mi lesz ha kibékülünk és újra ilyen helyzetben találjuk magunkat. Mindenben bizonytalan és én is, még magamban is. De szeretem. És szerintem ő is engem, csak megijedt. Nagyon fiatalon jöttünk össze és eltávolodtunk. Van olyan hogy egy pasi megcsal, pedig ő nem olyan. Behízelegte magát a nő úgy hogy észre sem vette. És utólag nem tud mit kezdeni a helyzettel. Sosem csalt még meg senkit. És nem tud szembenézni ezzel. Én is hibás vagyok, mert nem éreztettem vele milyen fontos a számomra, értékes embernek tartom, a gyerekeim apja. Írjatok véleményt. Rendbe jöhetünk?
2016. márc. 10. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nem kellett volna ideírnod.

Mindjárt jön a sok megmondó és megpróbál szétmarni benneteket.


A válaszom az, hogy nekik se hagyd! :)

2016. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 jocika147 ***** válasza:
Szerintem ez megoldodik majd. Mindenki hibázik, ezert vagyunk emberek. Nem akarok itt bolcselkedni...:) de sztem nem bantana a dolog ha nem lennel neki fontos. Biztosan szeret, ahogy te is őt. Végulis talán csak ez számít nem?:) Idő kell csak neki is meg neked is. És majd ha helyrejon a dolog jobban megbecsülitek egymást. Ahogy te is mondtad ez egy nem sima megcsalas volt hanem mas dolgok allnak mögötte... en azt mondom fel a fejjel;)
2016. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 jocika147 ***** válasza:
Ja még annyit hogy ez elég buta kerdes hogy hutlennek is van e lelkiismeret furdalása... miert ne lenne. .:)
2016. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az egy dolog ,hogy egy nő behizelegte magát DE tudod jól kettőn áll a bál! ha éreztek még valamit egymás iránt ,lépjetek túl ezen egy esélyt még megérdemel ,de többet nem!
2016. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy hűtlennek is van lelkiismerete,ez nem kérdés.

Az már inkább, hogy ebből a magába roskadásból mennyi a valódi önmarcangolás, és mennyi a manipuláció.

Te ismered az embert, ezt neked kell tudnod.

A megcsalás is egy olyan dolog, hogy emberfüggő.

Van,aki megbocsát,más nem.

Xar ügy a bizalom, rohadt nehéz visszaszerezni.

Én azt mondom, hagyd el.

Rendezd le magadban a történteket, és idővel kezdj tiszta lappal, valaki mással.

Én ezt tudom mondani, ez még nem jelenti azt,hogy ez a jó megoldás, vagy igazam van.

2016. márc. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok, és mióta vagytok együtt?

Ez azért még számíthat...

2016. márc. 11. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha olyan ember, amilyennek leírtad, én elhiszem, hogy ennyire szarul viseli ő is a dolgot, hiszen ezzel saját magában is csalódott egyúttal. (persze tudom, hogy nem a megcsaló felet kell sajnálni, nem szoktam és most sem ezt teszem, mert azért na)


Volt már rá példa a történelemben, s én látta már olyat, hogy ez megtörtént és sikerült folytatni a kapcsolatot, tudtommal azóta nem is volt hasonló eset.

Nagy erő kell hozzá, és a megbocsájtás( ami nekem nem menne, legalábbis rögtön nekem sem menne , idővel talán), ha ezt úgy gondolod, hogy le tudjátok és akarjátok győzni, akkor egy próbát megérhet.

2016. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
30-as éveink elején járunk, 10 éve együtt.
2016. márc. 11. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!