Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív szexmegvonás?

Figyelt kérdés

Barátnőmre az utóbbi időben csak olyan hajnali kettő-három felé jön rá a szeretkezési vágy, amikor tudja, hogy csak ritkán megyek bele, mert tiszta zokni leszek másnap melóhelyen. Előtte hiába is próbálkozok, mert akkor még "nincs benne a vágy", TV-t néz, beszélgetünk és közli, hogy akkor még ne bújjak. Hülyét kapok, mert a hétköznapok nagy része úgy néz ki, hogy baromi sokáig fent vagyunk, aztán már én mondom, hogy most már ne és fusztráltan elalszom, ő meg odabújik.

Ha rékérdezek, akkor semmi baja velem, elmondása szerint vonzódik hozzám és egyébként is mi bajom van, ha a kapcsolatunk többi része tök jól működik (így is van) és ne ez számítson már. Hát de számít! Tök hiányzik vele az együttlét és nem azért mert könnyíteni akarok magamon, hanem vele lenni!

Mi a fené tegyek? Találkozott már valaki hasonló szituációval? Egyébként ő 27, én 31.



#fenetudaddigfentmaradni
2015. febr. 16. 11:10
1 2
 1/20 WheneverYouWant ***** válasza:
vegyél ki másnap szabit. Izgasd fel valamivel napközben is... rengeteg dolog van amivel egy nőt fel lehet izgatni csak azt kell megtalálnod hogy Őt pont mi hozza tűzbe.
2015. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
jaja.. amíg te a melóhelyen vagy..ő máshol megtalálja a kielégülést...
2015. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát, győzködd egész este, és ha alvásig nem megy bele, akkor bevágod a durcit és alszol, ennyi. Majd másnap megjön hozzá a kedve, ha akar szexelni :D Ezzel nem lehet mit tenni, ha hadakozol ellene vesztes csatába indulsz.
2015. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Este 10h-kor aludjál el, húzd fel az órát 2:30-as ébresztésre.
2015. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk hasonló a helyzet csak pepitában. Párom hajnalban, ébredés előtt szeret a legjobban szeretkezni, én mondjuk akkor is, de este kívánnám a legjobban. Ebben én engedek a legtöbbször, mert mindig hajnalban szeretkezünk, és este csak ritkán. Eltérő bioritmusotok van. Kompromisszumot kell találni, mint annyi minden másban is.
2015. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "nincs benne a vágy"??? Egy nőben akkor van vágy, amikor a férfi felkelti benne :-P ... Szóval lehet nem a barátnőddel van a probléma :-P
2015. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, hogy a feltett kérdés egyben a válasz.

Nőként nekem is vannak ilyen időszakaim. Mikor a párom szembesített vele beláttam hogy így van. Olyankor fordul elő, mikor az élet többi területén (tehát nem a párkapcsolatban) vannak gondok, ezért valóban nincs rá energiám, de bajom sincs a másikkal.

Lehet, hogy nála is valami hasonló van. Elkezdett valamit sportolni, melóhelyi gondok vannak, jön a tavaszi fáradtság vagy bármi lehet a háttérben.

Esetleg nem érte valamelyikőtöket komolyabb csalódás/sikertelenség bármilyen téren? Előfordulhat, hogy valami változott az életetekben és most olyasmit akartok ami nem sikerülhet. Ez egy elég csúnya de akaratlan játéka az embernek önmaga ellen.

2015. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
hagyjátok el a rohadt tv-t - az élettől is elveszi a kedvet. Vacsorázzatok, beszélgessetek, szép zenét hallgassatok - és akkor nem kell neki sem, hogy kipihenje a zakkanást, amit a tv okoz, nem 3-kor akar hancúrozni.
2015. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#6: Hiába kelteném, mert az említett időpont előtt lepereg róla. Ha pedig konkrétan rákerdezek, akkor kerek perec közli, hogy neki nincs kedve. Aztán amikor már baromi álmos vagyok és már én nem akarok semmit, akkor ez megváltozik.

#7: De igen, melóhelyén zavarják dolgok, amiket hiába hallgatok meg vagy máskor próbálok tanácsot adni, mert egyik se sokat ér (előbbi az aznapit teszi csak rendbe, utóbbi esetben megkapom, hogy nem is a problémával foglalkozom, hanem meg akarom oldani helyette és nem vagyok empatikus).


Egy-egy napra megoldás, hogy erőt veszek magamon és nem érdekel, hogy másnap meghalok, de azért ez hosszabb távon baromira nem megoldás. És hozzá még én kapom, hogy nekem nincs kedvem együtt lenni. Bár tudom, hogy csak hárít.

Volt, hogy kifakadt ez belőlem, persze már hulla fáradtan és olyankor meg rám mászik. Ennek mi értelme?

2015. febr. 16. 11:35
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát még nem volt olyan, hogy ne tudtam volna felkelteni a vágyat :-D :-D :-P, ha akartam ;-)


#6-os voltam ...

2015. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!