Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a lány hazudik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a lány hazudik, és hülyít engem?

Figyelt kérdés
Az történt hogy múlt hét péntekre meg volt beszélve egy találkozó randi miatt egy lánnyal, de le kellett mondani mondván hogy egy barátnőjéhez megy segíteni a hétvégére. Meg lett beszélve hogy nem vagyunk együtt, pasizhat nem zavar amíg elmondja nekem, mert úgy is még csak ismerkedünk. De hogy ő nem találkozik pasival, csak egyszer találkozott még múlt héten egy haverjával. Most 1 napja nézegettem pár ismerősének az adatlapját, mert szóba jött a neve, és találtam péntek estéről 3 kép bejegyzést 1-1 órás időeltolódással feltöltve amin egy sráccal van, és a hely is be volt rajta jelölve. Na most elvileg azt tudom hogy találkozott egy sráccal azon a helyen ahol be van jelölve még múlt hét elején, de ezt csak vasárnap este mondta nekem. De azt nem értem, akkor hogy van az hogy több nappal később tölti fel a srác a képeket? Egész hétvégére lerázott a csaj, és hiába kérdezgetem hátulról hol is volt, azt mondja a barátnőjénél, és a srácról meg annyit mond hogy vele a hét elején találkozott, de nem tud arról hogy én megtaláltam a képeket. Szerintetek valami véletlen folyamán lehet az hogy pár nappal később a srác 1 órás időközökkel, helyet bejelölve felölti a képeket, vagy pedig vele volt akkor hétvégén, velem meg nem akart találkozni. Egyébként a lánnyal még nem volt köztünk semmi, szóval nem zavarna ha más pasival van amíg, mi nem vagyunk együtt, de akkor miért hazudna?
2016. márc. 10. 23:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy semmit nem kell tenned, csak vársz.

A leányzó lemondott egy randit, mostantól neki kéne tepernie, hogy legyen folytatás. Ha ezt nem teszi, akkor feleslegesen túráztatod magad.

Szoktak később képeket feltölteni, ez nem ritka jelenség, ezzel nincs semmi probléma, még azt is elmondta, hogy találkozott egy másik kölökkel, vagyis nem hazudott. A leányzó még nem követett el hibát, ha jelentkezik Nálad, akkor még van esélyed. Türelem, és ne keressed!!!!


38F

2016. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!