Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem akar babát, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar babát, már beszéltem vele kedvesen, aranyosan, kiabálva bunkón, de semmi! Azt mondja most nem biztos a munkahely! Ezt 3 éve hallom! 11 éve vagyunk együtt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felül kerekedett rajtam az anyaság érzése!
2008. szept. 20. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

hany eves vagy?

mi 10 eve vagyunk egyutt, en mindig azt a valaszt kaptam, hogy "mar van egy gyerekem: te" :D

aztan egyszer veletlen kiszakadt a gumi, es meglepetesemre o mondta, hogy akkor innentol hagyjuk a vedekezest.

ha tablettat szedsz, hagyd abba, ha gumit hasznaltok, akkor futsd addig, hogy elmenjen az esze :D

Igy kivulrol, jozanul konnyu mondani, hogy majdkesobb, majdkesobb, de ha odajut, biztos orulne neki.


Ha komolyan gondolja a nemet, akkor hagyd el, gondolom te is lany vagy, o 50-60 evesen is siman tud gyereket csinalni, mi, nők ugyanennyi idosen mar nem szulhetunk.


Ulj le vele, es nagyon, nagyon komolyan beszelj vele. Én most vagyok terhes, kene nagyobb lakas, de most nem tudunk venni, es igen, harom ev mulva sem valoszinu a dolog, most a munka, de mindig lesz valami, mindig van valami, errol szol az elet, ez nem lehet kifogas.

2008. szept. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

ja, az elozo valaszadó vagyok, elfelejtettem irni, hogy majdnem 17 hetes terhes vagyok :)


tenyleg beszelj vele, mert gondolom nem kényelembol vagy vele, hanem mert szereted, és nagyon ritka, hogy az ember hozzank hasonloan megtalalja a masik felet.

2008. szept. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha 11 éve vagytok együtt, és nem akar babát, akkor még 11 évig valószínűleg nem is fog.

Ha te szeretnél, akkor válj el tőle.

De előtte azért beszéld meg vele. Mondd meg, hogy neked baba kell - vele, vagy nélküle. Döntsön.


De ezt csak akkor tedd, ha ABSZOLÚT biztos vagy abban, hogy a baba jobban kell neked, mint a párod.

2008. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így első olvasásra nekem ez kicsit olyan kifogásnak tünik a részéről.11 év nem kis idő.Ülj le vele és beszéld meg ezt a dolgot mégegyszer,hogy mondja meg a valódi okot,miért nem akar babát.Aztán,ha továbbra is ugyanez van,hogy ő nem akar,akkor el kell döntened,hogy hogyan tovább(vele vagy nélküle).
2008. szept. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!Aranyosak vagytok!Ma még dolgozom.de holnap beszélek vele,mindenképpen!!Mégegyszer köszi!:)
2008. szept. 21. 06:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Különben 30 éves vagyok,ő meg 29,ugyhogy biztos jo hogy ezt érzem (hogy anya szeretnék lenni)!Nem szeretnék tovább várni!
2008. szept. 21. 06:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ő még nem akarja elkötelezni magát ilyen téren? Nem ismerem, de ha utána számolok 18éves volt mikor összejöttetek. Nem lehet, hogy ő még nem élte ki magát? Vagy (és most nem akarlak megbántani) esetleg még más nőkkel is akar szexelni? Lehet, hogy ezért nem akar babát, mert nem biztos abban, hogy ezt a felelősséget tudja vállalni!
2008. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!