Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még csak 10 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még csak 10 hónapja vagyunk együtt, de úgy vettem észre hogy rám unt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sokat találkoztunk, (max hetente ötször, egyébként 3szor) elkezdtem programokat kitalálni, hogy ne laposodjon el a kapcsolat. De valamelyik nap azt mondta nekem, hogy nincs hozzám kedve, van amikor csak csendesen sétálunk egymás mellett és hiába mondok neki bármit, reagál, de nem érdekli annyira. Ez másokkal is fordult már elő? Ne találkozzunk annyit vagy mit ajánlotok?
2011. nov. 6. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet ráerőltetted magad! Nekem is volt hogy rengeteget találkoztunk és volt egy kis csömör hogy már csinálnék mást de ezt már megoldottuk. Sztem beszélj vele erről aztán egy darabig hagyd békén ha nálatok is ilyesmi gond van. F/21
2011. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Beszéltünk róla, mert nagyszerű kettőnk között a kommunikáció. A gond az, hogy kb két hete volt ez, és én néha még mindig érzem, hogy nem szeret annyira, mint régen.
2011. nov. 6. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!