Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kinek van igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A barátnőm megjegyezte, nem nekem, hanem másnak, amit aztán elárult nekem az illető, hogy picit rosszul esik neki, hogy lányok képeit lájkolgatom.


Ez meglepett, mert szerintem semmiség.


Jó, persze, ő nem hisztis, nem féltékenykedik. Emiatt is tartom különleges lánynak, mert mi még sosem balhéztunk, nem nyávog, rinyál, stb. soha. De mint kiderült, magába folyt ezt+azt, belül rosszul esik neki, zavarja.


Az illető aki ezt mesélte, a húgom, aki jó barátnője és egy csajos estén derült ki. Azt mondta neki, hogy nem zavarja, ha megnézek csajokat, de mire lájkolgatom? Ezek a csajok meg azt gondolják, hogy hiába ott a barátnő, lehet hajlana egy s másra... De ez hülyeség! Miért gondol ilyen hülyeségekre?


Fogok vele beszélni, de nem is tudom, hogy csináljam, mert a húgomat se akarom beköpni, hisz annak ellenére, hogy mennyire zavarja, nem mondott nekem semmit...


Most ez olyan $z@r, hisz nem csináltam semmit; bár ő sem panaszkodik, piszkál se semmi....de mégis ez van..


2016. márc. 12. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Az sem jó, ha nem panaszkodik, mert így magába folytja...Aztán meg majd, ha kiborul, akkor az nem kicsit fog szólni.


Szerintem nincs jelentősége ennek a like dolognak. Egyszerűen akkor ne likeold más lányok képeit, ennyi!

2016. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VirágésBence ***** válasza:
Eleve ott kezdődik minden probléma, hogy nem mondd el neked dolgokat, de ha tudatnád vele, hogy lehet veled beszélni, nem kell elfojtani a dolgokat, van-e valami ami zavarja talán könnyebben indulna minden, mert ha a kommunikáció oké lenne szerintem a kapcsolat is könnyebben menne.
2016. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a legnagyobb baj. Magába fojtja,nem veled beszéli meg. A húgod a legjobb barátnője ez oké. De miért neki mondta el ezt a dolgot? Hogy ő szóljon rád? Vagy mi? Ezt nem értem. Nem akarod beköpni a húgod ezt is értem de akkor hogy akarsz neki szólni. Az meg hogy zavarja a like abban igaza van engem is zavarna. Sajnos sok olyan r....c van akinek ha likolod a képét kikezd veled. Neked hogy tetszene ha ő is ezt tenné pasikkal? Ugye hogy rosszul esne? Na gondolkozz el ezen..
2016. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!