Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen ellentmondásos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ellentmondásos?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 1,5 eve vagyunk egyutt. Egyutt is lakunk igaz csak szuloknel.

A kapcsolatunk elejetol azt mondja hogy velem tervez es hogy en vagyok az a no akivel barmit el tud kepzelni (gyuru.gyerek.stb)

De ugyanakkorbha valami komolyabb szova jerul akkor olyan mintha kifogasokat keresne.


Pl elegge bajos mar a szuleimnel laknunk. Es szova is teszik.

O azonban nem fogja fel es azt hajtogatja hogy ne foglalkozzunk ezzel. Majd csitulnak a dolgok...

Amikor felvetem a kulonkoltozes lehetoseget akkor jon azzal hogy 10honap mulva megszunik az allasa es akkor mi lesz...alberletet nem akar mert az sok stb stb


Ha szeret miert nem akar lepni?

Ha pedig nem szeret miert igerget?


En23. O30


2016. márc. 12. 16:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

A nalunk lakasban is ugyanugy fizet.

Es termeszetesen kulon kasszan vagyunk a szuleimtol.

Kiadas tehat itt is van boven.


Azt mondja azon van h gyujtson. Es tegyen felre amennyit tud.

De ha alberletbe mennenk akkor meg a megsporolt penzt is kifizetnenk.

2016. márc. 12. 16:57
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát azért az más... Ha nálatok nem megy a fizetés akkor max apád morog, de az albérletből nemfizetés után 1 nappal ki vagytok dobva, mert csak.
2016. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Mindig idejeben fizetunk nekik is.


Amugy meg O is joval 100felett keres meg enis

2016. márc. 12. 17:05
 4/18 A kérdező kommentje:

Oke baj hogy megszunik a melohelye..

De utana jon az hogy milesz HA onnan is kiteszik...MI lesz HA azis megszunik..mi lesz HA.

Kifogas mindig lesz. Es a pent pont jo urugy.


Nem ertem. Mert tuti szeret. De akkor mitol fel?

2016. márc. 12. 17:06
 5/18 anonim ***** válasza:
...nem tudod elhinni, hogy ez nem eg kifogás, hanem tényleg ettől fél...? Én is félnék. Valószínű utaltak rá, hogy ki lesz rúgva.
2016. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Pedig van mitől félni, és jogosan is fél tőle. És ha lehet maradni valahol ahonnan nem raknak ki 1 nap után ha nem fizetsz akkor inkább ott marad.

Szóvval hacsak egyedül nem keresel annyit h ki tudj fizetni albérletet és kettőtöket el tud látni amíg nem lesz másik munkahelye, addig jobb nyugton maradni.

2016. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Gondolom kényelmesebb neki.

Nem tudom. Engem zavarna, ha egy felnőtt 30 éves férfi nem mutatna hajlandóságot arra, hogy elköltözik. Meg ha megszünik a munkahelye, akkor utána nem fog dolgozni?

Semmi sem állandó. Sok itt a ha.

Ha te nem vagy ezt tovább folytatni így?

Akkor mi lesz?


Fel kéne nőnie már.

Szépen különköltözni, és a saját életetekre koncentrálni, hosszútávon.

Esetleg saját ház, ha úgy álltok anyagilag, vagy egy kis segítséggel.

2016. márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Az en szuleim tidnak Xmillioval segiteni.

De akkor meg jon azzal hogy "persze ez jo alapnak.de nem eleg sokra. Vegyunk fel hitelt vagy mit akarsz?"

Ha felvetem hogy eleg egy pici lakas vagy haz jon azzal hogy minek vegyunk putrit amire ra kell kolteni egy fel vagyont.


Amikor megkerdezem h nem akar engem?

Azt mondja hogy akar de ez a csokonyos buta logikam nem tetszik neki.

Nekem viszont az nem tetszik hogy anyameknak mar terhek vagyunk es nem lepunk semerre

2016. márc. 12. 17:18
 9/18 anonim ***** válasza:

#7


És ha tényleg kirúgják és késnek egy napot a házbérrel akkor üdvözlet Csikkes Tóninak meg a többi csövesnek a híd alatt - pár napig "lakótársak"...

2016. márc. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én nem tudom. Ha valakivel hosszútávon tervezek, akkor különköltözöm vele.

Fél.

Lehet hogy rosszul esne neki, hogy ha a te szüleid segítségével vennétek lakást.

Csak a kifogás.

Kicsit lehetne határozottabb.

Mondd meg neki, hogy vele, vagy nélküle, de te eldöntötted, és költözöl. Akkor kíváncsi lennék mit lép.

2016. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!