Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj lehet velem? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj lehet velem? Teljesen ellentmondásos vagyok. Mivel lehet ezt magyarázni?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok. Lassan 3 éve ért véget az utolsó kapcsolatom, ami komoly volt, együtt éltünk évek óta, volt eljegyzés... De végülis vége lett.

Azóta egyszerűen nem találok senkit. Most nagyon megkedveltem egy lányt, szépen lassan kezdtem beleesni. Közben szingli is lett. Minden olyan sorsszerűnek tűnt, elhívtam randira, igent mondott... viszont végül is nem lett a randiból semmi. Kezdtem feldolgozni a dolgot. Mielőtt felbukkant ez a lány, már azon gondolkodtam, hogy elmegyek egy prostihoz. Úgy gondoltam, majd az segít, hülyeség de valamiért így éreztem. Miután rájöttem, hogy nem lesz ebből semmi, egy régi ismerősöm elhívott engem randira lány létére. Nagyon meglepődtem, de igent mondtam. Én úgy gondolom, hogy nem akar semmi komolyat. Túl nagy köztünk a távolság (200km), nem lenne megoldható. Okos csaj, ő is tudja. Gondolom ilyen alkalmi kapcsolatot szeretne. Most hétvégére terveztük a randit, de én lemondtam. Félek az egésztől.

Ráadásul a nekem nagyon tetsző lányról is megtudtam valamit. Ami akár magyarázhatja is azt, hogy nem lett randi. Van nagyobb baja is most, mint hogy velem foglalkozzon.

Miért félek attól a "randitól", mikor már prostihoz akartam már menni?


2016. jan. 17. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Talan te is erzed, hogy tobbet ersz annal, mint hogy egy prostinal koss ki, es azt is erzed, hogy a laza kapcsolatbol is tobb lelkiismeretfurdalas, ketseg fajadna, mint amit a pillanatnyi orom nyujt. Ha tetszik meg az a lany, hat hivd el ujra randira, mert egyszer nem lett belole semmi, azert meg meg lehet probalni ujra. Foleg, hogy irod, megtudtal valamit, ami arra utal kovetkeztetni, hogy most fontosabb elinteznivaloi vannak, mint a randi, szoval nem arrol van szo, hogy nem tetszenelvneki es ilyen bunko modon akarna lerazni.
2016. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam nem vagy ellentmondásosabb :D
2016. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A nekem nagyon tetsző lánnyal nem tudom mi lesz. Elkérte az elérhetőségem mikor elhívtam. Mondta hogy keres és megbeszéljük. Nem keresett, most viszont már más gondja van. Olyan ami megmagyarázná hogy nem foglalkozott velem. Bár nem tudhatom h van-e köze hozzá. Lehet hogy nem akart semmit, azért nem keresett és a baja csak ezután derült ki. Én keresni nem tudom, ő tudna ha akarna. Ha véletlen összetalálkozom vele személyesen akkor beszélni próbálok vele.
2016. jan. 17. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!