Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek butaság vagy tennem kellene valamit?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon sokszor mondja, hogy milyen aranyos vagyok és mennyire szeret... De nem igen hallom tőle, hogy tetszem neki, szexi vagyok, kíván, és hasonlók. Nincs baj szexuális téren igazából, de ez picit hiányzik. Én úgy érzem jócskán fogynom kellene, de őt ez nem érdekli. Gond lehet?
2016. márc. 13. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Női logika kislány: ha nincs probléma, akkor generálunk egyet! Gratulálok!


Igen, butaság, veled és a felfogásoddal van a gond, bocsi!

2016. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
ja és még valami: ha valamit hiányolsz, akkor nyisd ki szépen a szádat és közöld vele a problémádat! Ilyen egyszerű az egész!
2016. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VirágésBence ***** válasza:
79%
Szerintem ha bármi problémád van mondd el neki, ahogy ezt is, fontos, hogy ilyen kis dolgokról is tudjatok beszélni, de emiatt nem érdemes rá haragudnod vagy ilyesmi.
2016. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi a bajod tulajdonképpen? azon kívül, hogy egyszerű vagy, mint a pont
2016. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell degradálni az embereket. Kövérnek gondolom magam, és attól félek, hogy ez a szexualitás rovására mehet, ha esetleg nem mondja ki, de zavarja ez...
2016. márc. 13. 21:54
 6/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Figyelj, ez tényleg egyszerű.

Valòszînű, őt nem zavarja, csak téged frusztràl.

Kövérnek érzed magad, fogyjàl le...

2016. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!