Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan oldottátok meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan oldottátok meg az életritmus beli különbségeket?

Figyelt kérdés

A barátom mindig késöbb megy aludni és késöbb is kell, mint én.

Én próbálok hozzá igazodni, de 10-10.30nál tovább nem vagyok képes aludni, ő meg ideges lesz, ha 12.00-12.30kor felkeltem, és engem ez zavar, mert nagyon rossz minden nap 2-3 órát az ágyban unatkozni rossz, próbálok filmetnézni, olvasni de már az is unalmas számomra. Viszont mikor ébren van akkor meg maga mindja, hogy jó lenne felkelni korábban, erre meg ha felkeltem azt mindja, hogy ne függjek tőle ennyire


Én 20 ő 23



2016. márc. 14. 13:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Mondja*
2016. márc. 14. 13:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, hogy ne függj tőle ennyire.
2016. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
55%
Ezt nem làtom problémànak, amit meg kellene oldani. Egy értelmes ember képes felfogni, hogy a két fél két különböző ember, különböző alvàsigénnyel, biològiai ritmussal, külön emésztőrendszerrel rendelkeznek-->nem egyszerre van kakika sem. Sajàt tesstel, valamint ennek összes velejàròjàval rendelkeznek, bàrmily fura is!
2016. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én megértem a kérdezőt. Én elég korán szoktam kelni, és volt két barátom is, akik délig simán aludtak. Itt nem azzal van a gond, hogy nem tudja elfoglalni magát az ember, de ha pl csak hétvégén tud minőségi időt együtt tölteni egy pár, akkor idegesítő, hogy a másik a fél napot alvással tölti. Beszélgetne, programot szervezne az emberrel a másikkal. Én más megoldást nem találtam rá, csak azt, hogy beletörődtem.
2016. márc. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fura. Nálunk teljesen kusza az alvás rend (hétvégente ő még délután is alszik), de valahogy sosem éreztem ezt problémának. Ha neki aludnia kell, hagyom, és netezek vagy dolgozok a gépemen, esetleg olvasok. Reggelente ő hagy engem aludni, és elfoglalja magát. Ez a két-három óra nem a világ, utána úgyis együtttöltjük az egész napot.
2016. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Ez engem is zavarna. El kéne neki mondani ezeket, hozzáfuzve azt us hogy nem lehet egész nap az ágyban dögleni. Mozduljon meg, sportoljon, tegye rendbeva házat.

Munkához fel tud kelni.

2016. márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:

*testtel.

Bocs.

2016. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:

Én régebben éjfél előtt sohasem kerültem ágyba, amióta együtt élünk, meg 9 körül van a lefekvés.

Fel se vetődött bennem, hogy ne bújjak hozzá... így aztán 5 körül ébredek, de akkor viszonylag mélyen alszik, ezért nem zavarom nagyon.

2016. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!