Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én látom úgy, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy ez szakítóok?

Figyelt kérdés
A párom délben kel, éjjelig fennt van (minden este sörözik vagy borozik egyedül), éjszaka filmeket néz, zenéket hallgat félrészegen, és nagyon jól elvan. kb 23.00-23.30-kor akar vacsorázni. Ez normális? Olyan eltérö az életritmusunk, hogy nem hiszem, hogy ezt bírni fogom.

2013. dec. 28. 13:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nálam az lenne, mert gondolom nem is dolgozik, és nem is akar.
2013. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Most olvasd el a kiírt kérdésedet még kétszer és megkapod a választ magadtól!
2013. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Nyilván szakító ok , amennyiben a kapcsolat rovására megy.


De beszéltél vele erről ?

2013. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
nem, ez tényleg lehet szakítóok
2013. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Beszéltem. Az, hogy ö normális idöben lefeküdjön, az ki van zárva. Akkor fekszünk le együtt, amikor én fennt maradok addig, ameddig ö.

Abba, hogy iszik, nem enged beleszólást. Tulajdonképpen azt csinál amit akar.

Igen, a kérdés kiírása maximum arra volt jó, hogy tudatosodjon bennem még egyszer a probléma és a megoldás. De azért köszi a válaszokat.

2013. dec. 28. 14:05
 6/25 A kérdező kommentje:
Amúgy dolgozik, és az ö munkájából élünk nagyon jól. De a munkáját otthonról végzi, ö osztja be az idejét. Èn tanulok és dolgozok is. Az én fizetésem nélkül is meglennénk, azért dolgozom, mert akarok és szeretem a munkámat.
2013. dec. 28. 14:07
 7/25 anonim ***** válasza:
Próbáltál már érdeklődni azután, amit csinál? Mikor jársz dolgozni? Az, hogy otthonról dolgozik elég nagy probléma. Próbálj néha filmet nézni, mondjuk az ágyból vagy valami. Ne hagyd, hogy elhanyagoljon.
2013. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Számomra itt nem az a probléma, hogy más az életritmus, sokáig fent van és későn kel, hanem az, hogy ALKOHOLISTA.
2013. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mit dolgozik, tisztában vagyok vele mikor mit csinál, hol van. Nem arról van szó, hogy nem bízok benne, mert bízok. 6kor kelek, 8-14.00ig dolgozom, 15.00- 18.00 suli. Hazaérek 7re. Nem arról van szó, föz, mos, mindent megcsinál, mint egy nö, csak nem hagy engem pihenni.
2013. dec. 28. 14:20
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

#8 – Azért vigyázzunk a szavakkal.

Az „ alkoholista " egy sokkal szerteágazóbb jellemzőt takar, minthogy azt első ítéletre levonhatnánk.

2013. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!