Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit találjak ki a 18. szülinap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit találjak ki a 18. szülinapjára, kinek van ötlete (+srácok, ti mindek örülnétek nagyon)? L/17

Figyelt kérdés

BArátomnak Augusztusban lesz a 18. szülinapja.

2 éve vagyunk együtt, és nagyon szeretjük egymást... :)

Valami különlegeset szeretnénk kitalálni neki a 18. szülinapjára. Van valakinek ötlete esetleg, segítség képpen?

Ha mondjuk megsütöm neki a kedvenc tortáját, és elviszem az erdőbe piknikezni, ahol senki se jár?? :) Ez milyen ötlet? Vagy nem jó??

Sajnos nem vagyok valami kreatív, de minig annyira szeretnék kitalálni valamit, ami különleges, és örül neki!

Éppen ezért kezdtem el ilyen korán ötleteket gyűjteni!

Emlékezetessé szeretném tenni a 18. szülinapját, mert naaagyon szeretem, és szeretném, hogy örüljön neki! :-)

MOndjatok ötleteket légyszi! :-)

Köszi


L/17


2010. ápr. 2. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én meglepetés bulit szerveztem neki, amin ott voltak a haverjai:)
2010. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél tejszínhabot, csokit, epret(vagy valami finom gyümölcsöt), kéztörlőkendőt(ha nagyon összekennéd magad:D) és egy gyöngysort. Kösd össze a kezeit, majd rajzolj egy szívet lassan tejszínhabbal a felsőtestére. Erre jöhet egy kis csoki. Kend szét a testén, és mártogasd ebbe az epret, végül szexisen edd meg. Ezután kösd be a szemét, nyalogasd le a felsőtestéről teljesen a csokis habot, majd mássz rá, nyalogasd a fülcimpáját. A mellbimbódra kenj egy kis csokit, vagy habot, és kérd meg, hogy szopogassa le. Adj neki pár csókot, aztán vedd elő a farkát. Nyalogasd óvatosan a hegyét, majd nagyon lassan csúsztasd le rajtad a szád. Ezt csináld egy ideig, utána a gyöngysorral izgasd a heréit, popsiját (de azért ne dugd be :DD) Ülj rá a barátodra megint, de most háttal. Tedd a fenekedre a kezeit, és kérd meg, hogy óvatosan fenekeljen el, mert 'nagyon nagyon rossz voltál'. Fordulj meg, és pattanj rá. Amikor már nagyon benne vagytok, vedd le a szeméről a sálat.
2010. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó: elég undorító volt :D
2010. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyaralót vagy BMW-t, esetleg egy aranyláncot. De egyszerűbb ha kibérelsz egy szobát és megmondod neki, csinálj vele azt amit csak szeretnél. De vigyázz!!! Nehogy összeverjen!
2010. ápr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó te bolond vagy :)
2010. ápr. 3. 11:19
 6/6 anonim ***** válasza:
fél év eredeti WoW ot
2010. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!