Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Lányok! 20 éves vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luigi1995 kérdése:

Kedves Lányok! 20 éves vagyok nem volt még barátnőm tanácsot kérek?

Figyelt kérdés

Bővebben 20 éves egyetemista srác vagyok, méghozzá fizikát tanulok elég jó eredménnyel. Bár könnyen ismerkedem emberekkel, lányok felé nem merek nyitni, se közelíteni. Ennek oka leginkább az, hogy nem vagyok egy nádszál alkat és akkor nehéz mikor a körülöttem lévők 90%-a jobban néz ki a fiúk között. Azt is aláírom, hogy sem az érdeklődési köröm, sem az életszemléletem nem hétköznapi. Határozott céljaim vannak az életben és a horgászat, fizika és a Ford Mustangok után való érdeklődésem se mindennapi... Egy szóval eltérek az átlagtól.

Adjatok légyszíves tanácsot, hogy próbáljak nyitni lányok felé?? (u.i.:képet nem szeretnék küldeni senkinek és a "troll" beszólásokat se ehhez a kérdéshez süssétek el legyetek szívesek. Köszönöm!)



2016. márc. 14. 18:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy nem vagy nadszal? Van különbség macis férfi és egy kövér férfi közt.
2016. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Először is: van önbizalmad?:) Mert ha tudod, hogy te így vagy jó, nem akarsz változni, stb. valószínűleg könnyebben ismerkedhetsz:) Lányokkal is.

Másodszor: nem harapunk, nyugodtan közelíts kiszemelted felé, a legrosszabb, ami történhet, hogy elküld...

Sok szerencsét!:)

2016. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 VirágésBence ***** válasza:
Társkeresővel is próbálkozhatnál, pl tinderrel, ott elég sokan fent vannak és sok a fiatal is, az, meg hogy nem mert odamenni a lányokhoz elég nagy hátrány, lehet, hogy nem sülne mindig jól el, de nem így kell felfogni, hanem legalább adtál egy esélyt magadnak, legalább megpróbáltad és egyszer talán sikerül.
2016. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%
Ledobok egymás mellett 5 km magasról egy 3 tonnás márványgolyót és egy 1,5 tonnás mészkőgolyót, mindkettőnek 3 méter az átmérője melyik ér előbb földet ?
2016. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hát első válaszra: inkább a "mackós" típusba sorolnám magam mivel azért vannak nálam sokkal kövérebb emberek is.

Második kérdésre: van önbizalmam csak hát az igazság az, hogy ez is relatív mint minden ami körbevesz :D ,apám családi vállalkozásában, a tanulmányaimban, horgászatban van önbizalmam mivel ott szinte csak sikerélményem van. De más tereken ez azért már csökken mert igazából talán még nem volt részem igazán bukásban. :)

Ja és amivel kezdenem kellet volna: Köszönöm az eddigi válaszokat.

2016. márc. 14. 18:41
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy nem vagy nádszál alkat nem jelent problémát. Nekem például inkább a macisabb srácok jönnek be és még sokan vannak így ezzel :)

Az hogy fizikát tanulsz szintén szimpatikus, bejönnek a reál beállítottságú fiúk, főleg, hogy tud segíteni, ha elakadok :P :D

Nem mondanám extrémnek az érdeklődési köreidet, max nem horgászol együtt a lánnyal (hacsak nem szereti ő is).

Szedd össze a bátorságod és szólítsd le a kiszemelt lányt :) A legrosszabb, ami történhet, hogy azt mondja, hogy nem érdekled. De legalább nem rágod magad azon, hogy mi lett volna ha bepróbálkozol nála ;)

Ha van még esetleg kérdésed vagy hasonló, akkor nyugodtan írj :)

18L

2016. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Az utolsó válasz nagyon vicces :D


Egyszerre érnek földet mivel a nehézségi gyorsulás tömegfüggetlen g=9,81m/s^2 és a közegellenállás ugyanakkora erőt fejt ki a testekre mivel a "hatáskeresztmetszet"/homlokfelület megegyezik :D

2016. márc. 14. 18:46
 8/20 anonim ***** válasza:
16%
valóban nem vagy troll. pipa.
2016. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#8. Gimis fizika tanulmányaim szerint a tömegvonzás függ mindkét test tömegétől.
2016. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9es az indoklás nem teljesen teljes amit adott de a végső konklúziója helyes.
2016. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!