Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a ferfi megmondta mar nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ferfi megmondta mar nem szeret, attol meg van esely ujrakezdeni?

Figyelt kérdés

Van egy kisfiunk, mar csak O erte is.

Viszont azt mondta nem szerelmes, csak szeret es egyedul akar elni.

Szerintetek eroltessem ?


2016. márc. 15. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat sztem ne eroltesd. Sajnalom ,hogy magad maradtal a picivel de fogsz talalni egy hoztad illo ferfit aki szeret. Turelem.
2016. márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
100%

ne erőltesd

nem lenne jó vége

sajnos tudomásul kell venned....megnyugodnod,feldolgoznod

utána meg egy kedves ,téged szerető férfivel összejönni és boldogan élni

2016. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 VirágésBence ***** válasza:
54%
Felesleges erőltetned, ha meggondolja magát majd jön, ha meg nem és ráerőltetnéd a dolgot valószínűleg úgyis rosszul sülne el.
2016. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Soha semmit se erőltess rá a másikra, ha azt ő nem akarja.

Egy gyereket nem szabad felhasználni és ilyennek kitenni. A gyereknek egy harmonikus békés család kell, de te és a párod már nem alkottok egy harmonikus családi idillt!

Ha azt mondta, hogy egyedül akar élni, nem szeret, akkor fogadd el, ne akard, hogy mindenáron az legyen, amit te akarsz.

Úgyis fogsz találni egy másik férfit, akivel újra egy teljes család tudtok lenni.

2016. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A gyerek érdekében ne erőltesd. Tartsatok fenn egy normális nyugodt légkört, ez a gyerek érdeke. Hogy ezt egy párként vagy különállókként teszitek meg, az már lényegtelen. Ha ő nem akar veled élni, akkor csak feszültség lenne belőle, ha erőltetnéd az újrakezdést, az pedig a gyereknek lenne a legrosszabb.
2016. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Blade Bone ***** válasza:

Erőltetni nem szabad, de szerintem van esély. Én is mondtam már ilyeneket, de csak mert elegem volt és látni szerettem volna, hogy tud harcolni is értem, hogy tud megértőbb is lenni és hogy hajlandó e végre nem csak magával foglalkozni.. Ha láttam volna ilyesmiket és éreztem volna, hogy komolyan is gondol mindent, adtam volna esélyt. De hát nem így volt..

A gyerekkel meg ne merészeld kényszeríteni, mert az aztán szánalom..

2016. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat !

Nem kenyszeritem a gyerekkel, csak ugy gondolom, hogy mondom neki, hogy adjunk meg egy eselyt annak, hogy a gyerek csaladban nohessen fel. Szerintem miatta is meg kellene probalni.


Teljesen ki vagyok borulva :(

2016. márc. 15. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesztek család, hogy együtt éltek. A gyerek érdeke a kiegyensúlyozott légkör, akár együtt vannak a szülei, akár nem. Volt olyan ismerősöm, akinek a szülei nem tudtak békében egy fedél alatt élni, így elváltak. Az ismerősömnek nem okozott ez gondot, rosszabb lett volna, ha miatta nem válnak el.
2016. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!