Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nehéz újrakezdeni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz újrakezdeni az életet hosszú kapcsolat után? Miért jön el nehezen az új?

Figyelt kérdés

Egy éve ért véget lassan négyéves, eddigi leghosszabb kapcsolatom. Előtte nem is volt túl sok, egyébként sem vagyok annyira idős, 26 éves múltam. Elég nehezen "jöttem helyre" a szakítás után, kb fél év kellett ahhoz, hogy nyissak mások felé. Azóta nehezebben megy az ismerkedés... volt két pasi is, akivel el tudtam volna képzelni kapcsolatot.. mindkettő szerint okos vagyok, szép vagyok, "jófej" vagyok, stb... de valahogy úgy érzem, mégis kevés voltam nekik, ha egyik sem "jött össze" (csúnyán fogalmazva).

Egyikőjük nagyon is érdekel, de mégis olyan, mint aki csak húzgálja előttem a mézesmadzagot... hol keres, hol nem... ha keres akkor nagyon is értékesnek érzem magam számára..de ha nem, akkor tudatosul, hogy azért semmit sem jelenthetek neki..okés rengeteget dolgozik, de akkor is... hozzáteszem, nem volt szexkapcsolat egyikkel sem!!


2014. szept. 17. 18:44
 1/5 anonim válasza:
En is hasolo cipoben jarok...Mondjuk annyi kulombsegel,hogy nekem hosszab volt.. Nekem 7 honapja lett vege. En mostmar egesz jol vagyok. :)
2014. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
#1 jah es ne gorcsolj ra az uj parkeresere,majd eljon a nagy o.
2014. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen..lehet túl rágörcsölök..mostanában sokat vagyok magányos és félek, hogy "kiesek az időből"
2014. szept. 17. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet azért nem keres mert azt várja hogy te keresed e?
2014. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Keresem..és utána én érzem magam hülyének
2014. szept. 17. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!