Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék megnyílni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megnyílni a barátomnak?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyunk együtt, de még mindig feszélyezve érzem magam a társaságában, nem tudom elengedni magam mellette. Olyan, mintha egy idegennel lennék együtt. Sokszor nem tudunk miről beszélgetni, csak úgy vagyunk egymás mellett. Van rá esély, hogy ez változzon vagy nem illünk össze és szakítanom kéne vele?
2016. márc. 15. 12:49
 1/4 VirágésBence ***** válasza:
Lehet egy kicsit több időbe telik megnyílni vele, ez nem biztos, hogy baj, próbálkozz még egy kicsit.
2016. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nevezed ezt a férfit a barátodnak?Mi teszi azzá ha idegennek érzed?
2016. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Lehet én nem csináltam valamit jól, de én nem tudnék úgy összejönni valakivel, hogy nem ismerem legalább annyira, hogy tudjam vannak közös dolgok, amik érdekelnek és tudunk is róla beszélgetni.

Nagy zsákbamacskát nekem csak az intimitás tartogatott, de mielőtt járni kezdtem a párommal, már éjszakákat átbeszélgettünk egymással.

2016. márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se jó jel...

Én a mostani párom mellett az első perctől fogva azt éreztem, hogy adhatom önmagam és ő imádja is ezt az énem. Akkor tudtam, hogy ő az igazi. Így is lett.

Pedig alapból távolságtartóbb vagyok idegenekkel, sokáig tart megnyílnom, de vele nem volt semmi erőlködés vagy megjátszás.

2016. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!