Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon most mit gondolhat rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon most mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés
Van egy 22 éves srác, eddig aranyosnak tűnt és jól indult az ismerkedésünk (nem interneten ismertük meg egymást, hanem a való életben jött oda hozzám pár hét után miután nagyon sokat mosolyogtunk egymásra ismeretlenül.) Elkérte a telefonszámomat, elmentünk randizni. Picit féltem az elején, hogy a vonzódás nem fog elmélyülni, ha nem lesz miről beszélnünk. Végül annak ellenére, hogy nagyon más életet élünk, (én egyetemre járok 4 éve és komoly elméleti problémákkal foglalkozom, ő pedig már 18 éves kora óta dolgozik) örültem neki, hogy sok mindenről tudtunk beszélgetni. Eközben sokat nevettünk, ami őszintének tűnt. Azonban mikor itthon viberen beszélgettünk, előjött a szex téma is, de mivel nagyon tetszik, megfogadtam, hogy sokáig fogom húzni az ismerkedést (néhány hónapra gondoltam), és csak azután jövök össze vele, (ekkor már hozzátartozik a lefekvés is persze). Ő azt mondta kb max két hónapot szokott várni, végül megmondtam neki, hogy ne folytassuk akkor, mert én többet szeretnék, de az volt a válasza, hogy értem megéri várni. Eddig minden rendben, a baj ott kezdődött amikor a második randin mikor beszélgettünk direkt megölelt és vagy félóráig ölelgetett néha megpuszilt, aztán már én is őt. Sajnos odáig fajult, hogy kb három óráig "szeretgettük" egymást, nem csókolóztunk, csak puszilgattuk egymást, nagyon romantikus volt, de benne volt az is végig mennyire lefeküdnénk egymással (beleültem az ölébe, stb...). De nem történt semmi ilyesmi. A harmadik randin már úgy állt hozzám hogy természetes, hogy megfogja a kezemet, meg puszilgatott megint, és újra az történt mint az előző randin. De engem nagyon zavart, hogy nem is beszélgettünk semmit, inkább egyre idegenebbnek éreztem őt, annak ellenére, hogy még mindig nagyon tetszik, és úgy veszem észre, hogy én is neki, mert már aznap kérdezte hogy holnap találkozunk e. Ez a találkozás elmaradt, mert azt mondta lázas lett (sajnos nekem nem tűnik hihetőnek), de már 5 napja nem találkoztunk, és azóta alig ír viberen is. Volt úgy, hogy egy napig nem írt, vagy látta, hogy mit írtam neki. Próbáltam írni neki én is, de nem folytatódott a beszélgetés. Ráadásul kértem, hogy küldjön magáról képet (mert szoktunk egymásnak küldeni), de nem is küldött, előtte nem csinált ilyet. A kérdésem az lenne, elsősorban fiúktól, hogy ilyenkor vajon mit gondolhat? Azért nem ír mert nem tudunk miről beszélni, és így nincs kedve? Vagy esetleg úgy gondolja úgyis könnyen meg tud szerezni, ha már a második randin ez történt, és lenéz emiatt, és csak arra kellek neki? Miért nem beszélget velem, ha azt írta hiányzom neki? :/
2016. márc. 15. 14:35
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Látta rajtad, hogy zavar a dolog, és ebből levonta a "helyes" következtetéseket.
2016. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
csak dugni akart
2016. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
85%
Megnéztem a kristály gömbömet de sajnos nem tudta. Megkérdeztem az atlantiszi fényjáró haveromat is, ő sem látott egy ismeretlen ember fejébe a távolból. Megkérdeztem a jedi ismerősömet is, ő zavart érzett az erőben.
2016. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Csak arra lettem volna kíváncsi, hogyan gondolkodik egy fiú ilyenkor, hogy ha már aznap elhív a holnapi randira, akkor talán nem ábrándult ki belőlem, de akkor miért nem ír viberen? :/
2016. márc. 15. 14:53
 5/49 A kérdező kommentje:
A fiúkat kérdezve, ilyenkor ha még szeretném, hogy érdekeljem őt, az a legjobb ha nem nagyon válaszolok neki, csak sok idő után, ha esetleg ír, ugye?
2016. márc. 15. 14:56
 6/49 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha te fogod játszani az elérhetetlent, nem is fog keresni azután. Már ha hajlandó lesz neked válaszolni, és újra normálisan beszélni.


Huszon évesen meg szerintem elég gyerekes, ez a nem keres? oké én sem fogom keresni ha ír.. Mi lenne ha konkrétan rákérdeznél szeretnél -e még találkozni vagy hagyjuk egymást?


Ennyi lenne... és nem kéne azon görcsölni,mikor kell játszani majd az elérhetetlent.



21/L

2016. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én picit másképp gondolom... Nem fogom kérdezgetni egy fiútól, hogy akar-e még találkozni, ezt már önmagában megalázónak tartom. Ráadásul azok után, hogy a randin végig ölelgetett meg puszilgatott, szerintem az lenne a normális, ha ugyanannyit ír nekem viberen, mint az előtt, ha komolyan gondolja velem. Vagy ma már ez nem így megy? Nem értem... :/
2016. márc. 15. 15:09
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

:-)

Nah ez a taktikázás,ez aztán qrvára kell!

Se a szűzqrvaság,se a taktika nem tesz jót egy ismerkedős fázisban lévő kapcsolatnak!

Oké nem akarszbrögtönblefeküdni,de múnek kötöd ezt az orrára?? Fel fog neki tűnni,hogy nem fekszel le rögtön.

Egyébként meg,ha kellesz neki,keres,ha meg nem akkor felejtős.

2016. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
55%

6-os vagyok


Hidd el,na náluk pont nem lehet tudni,mikor mi jár a fejükbe :D de tényleg..ezért kéne rákérdezned, hogy miért nem keres. Lehet az is valami családi probléma kellős közepén van,vagy lehet éppen már nem akar veled beszélgetni. Most jobb ostromolni magad,hogy mit is gondol? De úgyérzem, kicsit belezúgtál már,ha ennyire zavar a dolog.


Egy biztos,én írnék neki. Nincs rosszabb dolog,a bizonytalanságnál. Ha esetleg kiderült, hogy miért nem ír, légyszi oszd meg velünk!

2016. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 Blade Bone ***** válasza:

#3 :D :D


Amúgy most tökre megalázva érzem magam, mert rengeteget szoktam beszélgetni lányokkal és mind kivétel nélkül barátnak tat.. Szóóval nem tudom, "talán" ez amit leírtál az elején, normális, hiszen meg volt a vonzalom, minden. Magamból kiindulva, mikor összejöttem egy lánnyal, velünk is kb ez volt, és csak aztán mikor mélyült a dolog, akkor vált jobbá a kommunikációnk, de teljesen jó sosem volt.. A lány barátaimmal sokkal jobban tudok beszélgetni.

2016. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!