Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon most mit gondolhat rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon most mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés
Van egy 22 éves srác, eddig aranyosnak tűnt és jól indult az ismerkedésünk (nem interneten ismertük meg egymást, hanem a való életben jött oda hozzám pár hét után miután nagyon sokat mosolyogtunk egymásra ismeretlenül.) Elkérte a telefonszámomat, elmentünk randizni. Picit féltem az elején, hogy a vonzódás nem fog elmélyülni, ha nem lesz miről beszélnünk. Végül annak ellenére, hogy nagyon más életet élünk, (én egyetemre járok 4 éve és komoly elméleti problémákkal foglalkozom, ő pedig már 18 éves kora óta dolgozik) örültem neki, hogy sok mindenről tudtunk beszélgetni. Eközben sokat nevettünk, ami őszintének tűnt. Azonban mikor itthon viberen beszélgettünk, előjött a szex téma is, de mivel nagyon tetszik, megfogadtam, hogy sokáig fogom húzni az ismerkedést (néhány hónapra gondoltam), és csak azután jövök össze vele, (ekkor már hozzátartozik a lefekvés is persze). Ő azt mondta kb max két hónapot szokott várni, végül megmondtam neki, hogy ne folytassuk akkor, mert én többet szeretnék, de az volt a válasza, hogy értem megéri várni. Eddig minden rendben, a baj ott kezdődött amikor a második randin mikor beszélgettünk direkt megölelt és vagy félóráig ölelgetett néha megpuszilt, aztán már én is őt. Sajnos odáig fajult, hogy kb három óráig "szeretgettük" egymást, nem csókolóztunk, csak puszilgattuk egymást, nagyon romantikus volt, de benne volt az is végig mennyire lefeküdnénk egymással (beleültem az ölébe, stb...). De nem történt semmi ilyesmi. A harmadik randin már úgy állt hozzám hogy természetes, hogy megfogja a kezemet, meg puszilgatott megint, és újra az történt mint az előző randin. De engem nagyon zavart, hogy nem is beszélgettünk semmit, inkább egyre idegenebbnek éreztem őt, annak ellenére, hogy még mindig nagyon tetszik, és úgy veszem észre, hogy én is neki, mert már aznap kérdezte hogy holnap találkozunk e. Ez a találkozás elmaradt, mert azt mondta lázas lett (sajnos nekem nem tűnik hihetőnek), de már 5 napja nem találkoztunk, és azóta alig ír viberen is. Volt úgy, hogy egy napig nem írt, vagy látta, hogy mit írtam neki. Próbáltam írni neki én is, de nem folytatódott a beszélgetés. Ráadásul kértem, hogy küldjön magáról képet (mert szoktunk egymásnak küldeni), de nem is küldött, előtte nem csinált ilyet. A kérdésem az lenne, elsősorban fiúktól, hogy ilyenkor vajon mit gondolhat? Azért nem ír mert nem tudunk miről beszélni, és így nincs kedve? Vagy esetleg úgy gondolja úgyis könnyen meg tud szerezni, ha már a második randin ez történt, és lenéz emiatt, és csak arra kellek neki? Miért nem beszélget velem, ha azt írta hiányzom neki? :/
2016. márc. 15. 14:35
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

Nem, csak azt hittem folytatódik az, ami eddig, hogy attól még viberen ha nem talizunk beszélgetünk azért, hogy szép lassan megismerjük egymást :D


De akkor ezek szerint semmi esélyem, úgy tekint rám mint egy ribire, és ennyi? Amúgy nem történt semmi olyasmi, csak csók meg ilyenek...

2016. márc. 15. 16:42
 32/49 anonim ***** válasza:

Nem tart ribinek,csak szűzqrvának! Aki játsza az elérhetetlent,de közben nagyon is kefélne.

Ami.még nem baj,de ezzel a magatartással ugye nem gondoltad,hogy ti 2 hónapig csak gatyadörzsit játszottok??

2016. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem ne fiúként gondolj rá, hanem mint emberre. Kérdezd meg tőle akar e még találkozni, van e valami baja, vagy hagyjátok egymást e?!

Most ha összejöttök komolyabban akkor 1 év után is picit passzív maradsz,had kezdeményezzen mindig/mindent ő?

Erről a kezdeményezésről szerintem a leszólítás és első második randi alkalmával ki is kéne merülnie és ezután már kölcsönösnek kellene lennie mindkét fél részéről.

2016. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
Igazából megmondtam neki, hogy kezdjünk tiszta lappal, és picit raktározzuk el ezt addig, ameddig a barátnője nem leszek.
2016. márc. 15. 17:08
 35/49 A kérdező kommentje:
Amúgy én is kezdeményeztem, legutoljára is, így már nem akarok ráírni mégegyszer.
2016. márc. 15. 17:09
 36/49 anonim ***** válasza:
CSak nekem nem oké az, hogy mondogatod, h te nem fekszel le hamar, mert te nem olyan vagy, erre beülsz a srác kocsijába, ott épp csak le nem szo.pod, majd otthagyod a francba, aztán csodálkozol, ha nem keres. hiteltelen, komolytalan, üres fejű krepegő liba vagy :)
2016. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
Nem tudom a fiúknak miért fáj ennyire, ha egy pici szeretgetés van szex nélkül :). Ez engem csak megerősített abban, hogy még jobban oda legyek érte.
2016. márc. 15. 18:27
 38/49 anonim ***** válasza:
100%
gyerekes vagy. inkább elégítsd ki magad egy vibrivel, a kapcsolat még nem való neked.
2016. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Szerintem annak nem való a kapcsolat, aki nem vágyik a másik gondolataira, szeretetére, és szeretgetésére (ami persze lehet a szex is.)
2016. márc. 15. 18:43
 40/49 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de azok után, hogy már rögtön a 2. randin végignyaltad a testét egy kocsi hátsó ülésén senki nem fog komolyan venni, és ez a tetted éppenséggel ne komoly szándékokról árulkodik. A srác biztos úgy volt vele, hogy ilyen tempóval legkésőbb a 4. randiig megfektet, de az eddigi viselkedésednek teljesen ellentmondva hirtelen számonkéred, miért nem vesz komolyan. Gondolom ekkor jött rá, hogy valszeg ezt a "szűzqrva" jelenséget műveled vele (felhúzod a hátsó ülésen, aztán jól otthagyod, hisz "te nem vagy olyan") Ha te ezt nem érzékeled, akkor valóban nem való neked komoly kapcsolat.
2016. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!