Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szeretem a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretem a párom, de azt érzem, hogy valami nem működik jól.

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt, anyagiak miatt nem élünk együtt. A barátom munkája miatt sajnos heti 3-4 alkalommal tudunk csak találkozni. Amikor együtt vagyunk, akkor jó minden. De ha "hisztis" napja van a barátomnak, akkor türelmetlen velem, és csak azt kapom meg tőle, hogy bénázok folyamatosan, meg lassú vagyok. Emiatt voltak veszekedések, ahol egyszer azt vágta a fejemhez, hogy neki egy olyan nő kell, aki nem olyan, mint én. A bolhából is elefántot csinál, olyanon is vitatkozik, amin azelőtt soha. Aztán jön a megbánás, valamennyirre sikerül megbeszélni, azután ismét minden jó (szerinte).Megbocsájtok neki, mert szeretem, de legbelül bennem van a tüske. Szeretem, vele le tudnám élni az életem, és ő is velem (elmondása szerint) de nem tudok mit kezdeni a mostanában előforduló viselkedésével. Én 27, barátom 28 éves. Szerintetek?

2016. márc. 16. 09:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Azért már ne is haragudj, de ezek amiket a fjedhez vág ennyi idő után azért többenek kéne lennie mint elég.


Meg sem merem már említeni, hogy 7 év után a ti kapcsolatotok-véleményem szerint- annyira stagnál, hogy az valami siralmas.

Ennyi idő után azért már valahol előrébb kéne tartani, nem a "randizós" fázisban.

2016. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csak egy új pasi segíthet rajtad. 7 év után ha kétségeid vannak, tovább kell lépni.
2016. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló helyzetben vagyok, bár mi 5 éve vagyunk együtt, és együtt élünk, illetve máshogy sérteget, de átérzem. Korban is ugyanaz a felállás kb. Én ott fogom hagyni, mert én nem bírom tovább ezt. Mi értelme ennek? Figyelj...előző válaszadónak sajnos nagyon igaza van abban, hogy ti nagyon megrekedtetek...7 év és még nem éltek együtt? Meg figyu...mindig dolgozik ezért nem ér rá, de anyagiak miatt nem tudtok összeköltözni? Akkor valami nagyon szar koncepcióban dolgozik...Ráadásul az összeköltözéshez nem kellenek vagyonok...Szerintem lépj, mert a tüske, ami benned van a sértések miatt, elmérgül és elkezded magadról elhinni ezeket a dolgokat, amiket mond rád, láthatóan ne konstruktív dolgok ezek. Ne hagyd, hogy becsméreljen bárki is! Olvass be neki és hagyd ott!
2016. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
vagyis az első válaszadónak van igaza, mert közben meg lett még 1 válasz:) 2-es voltam
2016. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
vagyis hármas...najó nem megy ez ma nekem:))
2016. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok... szerintem én sem mondtam nagyon mást :P
2016. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A barátom napi 10 órákat dolgozik változatos munkakezdéssel. Nekem nincs még munkám, mert most végeztem az egyetemen, ezért nem tudtunk összeköltözni. Amikor megismerkedtünk, akkor még mindketten az egyetemre jártunk. Arra gondoltunk, hogy külföldre mennénk dolgozni, mert akkor együtt is lennénk, és a jövőt is könnyebben meg tudnánk alapozni. Csak annyira nem tudom, hogy mit tegyek... Szeretem, azt érzem, hogy ő is engem, csak a "kirohanásai" miatt bizonytalan vagyok. A kitohanás alatt havi 1-2 vitatkozást kell érteni.
2016. márc. 16. 10:11
 8/15 A kérdező kommentje:
És nekem ez azért számít soknak, mert az elmúlt évek alatt szinte nem is vitatkoztunk.
2016. márc. 16. 10:13
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor maradj vele, minek kérdezted meg a véleményünket?
2016. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2016. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!