Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szeretem a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretem a párom, de azt érzem, hogy valami nem működik jól.

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt, anyagiak miatt nem élünk együtt. A barátom munkája miatt sajnos heti 3-4 alkalommal tudunk csak találkozni. Amikor együtt vagyunk, akkor jó minden. De ha "hisztis" napja van a barátomnak, akkor türelmetlen velem, és csak azt kapom meg tőle, hogy bénázok folyamatosan, meg lassú vagyok. Emiatt voltak veszekedések, ahol egyszer azt vágta a fejemhez, hogy neki egy olyan nő kell, aki nem olyan, mint én. A bolhából is elefántot csinál, olyanon is vitatkozik, amin azelőtt soha. Aztán jön a megbánás, valamennyirre sikerül megbeszélni, azután ismét minden jó (szerinte).Megbocsájtok neki, mert szeretem, de legbelül bennem van a tüske. Szeretem, vele le tudnám élni az életem, és ő is velem (elmondása szerint) de nem tudok mit kezdeni a mostanában előforduló viselkedésével. Én 27, barátom 28 éves. Szerintetek?

2016. márc. 16. 09:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk úgy gondoltam, hogy külső szem többet lát, és hasznos tanácsot kaphatok, hogy jól tudjak dönteni.
2016. márc. 16. 10:17
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát én azért írtam le az én sztorim, hogy segítsek vele. Hasznosnak szántam, de ha nem volt az akkor sorry. Egyébként tényleg az a véleményem, főleg a válaszreakciódból ítélve, hogy nagyon beleélted magad, hogy ez a kapcsolat jó lesz, ha úgy érzed végig tudod csinálni, csináld..de akkor határozottan és ne kérdezd mások véleményét (ezt nem rosszindulatúan mondom, hanem komolyan), mert mások nem látnak bele a szitutokba és esetleg rossz tanácsot adnak..(én továbbra is azt mondom, hogy mivel ilyen dolgokat vág a fejedhez, ez hosszútávon rosszul fog hatni az önértékelésedre..már most is rosszat tett, láthatóan tök határozatlan vagy, ami részben ennek az eredménye ám..de nem kell nekem hinni, csak gondold át)
2016. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Minden hozzászóló segített, köszönöm a válaszaitokat! Komolyan megfontolom az összeset.
2016. márc. 16. 10:40
 14/15 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint, ha egy ferfi elegedetlenkedni kezd es ilyet mondd h neki pont masfajta nö kell, akkor mar új nö lepett a kepbe, csak meg nem zarta le veled a kapcsolatot . Egy nap el fog tunni es nem erted h miert ...

Sajnalom

2016. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Megmondta, hogy neki olyan nő kell, aki nem olyan, mint te. Ezek után van még kérdés? Én ott ajtót mutattam volna neki, mondván, menjen csak, és keressen akkor olyan nőt, amilyet akar, ne a te idődet rabolja.
2016. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!