Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban élni intimitás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élni intimitás nélkül?

Figyelt kérdés

Sajnos az elmúlt 2 évben nagyon megromlott a házaséletünk a férjemmel.:-(

Sokat beszéltünk róla,kezdeményeztem,de az se jól sült el sokszor.Nem kezdeményez,ha nagy ritkán elkezdjük,az óvszer is zavarja.

Fiatal vagyok(28 ő 40) nem tudom,benne lehet -e így maradni egy házasságban.Szeretnük egymást,állítólag senkije sincs,csak a stresszes életmódra hivatkozik Ti mit tennétek?


2016. márc. 16. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A ti dolgotok az, hogy ekkora korkülönbséggel mit kezdtek, de ez az egyik probléma ezzel. Nem tudom mi van a háttérben, talán más tetszik neki, vagy már unja a veled való együttlétet. Vagy még véltelenül sem akar gyereket, óvszerben meg senki sem szeret szexuális életet élni. 2 év szerintem hosszú idő ahhoz, hogy a stressz miatt ne legyen veled együtt, te vagy a házastársa. A háttérben biztos van valami, a stressz az jó kifogás.
2016. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi ugyan nem vagyunk házasok, de nálunk is elég ritka már a szexualitás. Nem mondom, hogy 0, de egyre inkább háttérbe kerül. Párodat nem lehet, hogy a gumi zavarja és azért nem tudja kiélvezni? És így a kedve se akkora hozzá... Ugyan nem feltétlen a kérdésedhez tartozik, de gyerekkel hogy álltok? Van már, vagy tervezitek majd?
2016. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bence_ ***** válasza:

Döntsd el, hogy neked kell e egy ilyen kapcsolat.

Ha nem akkor változtass. 40 éves fedi normális esetben igényli a szexet.

2016. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2.válaszoló:Van egy kisfiunk,nem tervezünk több babát.

Régebben nagyon is jól működött minden,csak aztán jött ez a hullámvölgy,ami nem akar elmúlni

2016. márc. 16. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, csak már jó 3 éve...:( Én most akarom válaszút elé állítani. 27 éves vagyok, én ne fogok így élni, ha nem hajlandó változtatni, megcsalom vagy elhagyom. elég volt!
2016. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!