Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is önmagatokban őrlődtök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is önmagatokban őrlődtök a párkapcsolatban felmerülő intim problémák miatt, azaz nincs kivel megbeszélnetek?

Figyelt kérdés
Házasságunkban már rég túl vagyunk azon a ponton, hogy majd megoldjuk a gondjainkat, lényegében már nem akar beszélgetni sem velem feleségem az intim problémákról. Régóta nincs igénye a testi közeledésre, okát nem tudja. Jó férjként mindent megpróbáltam már, de hasztalan. Szakember segítségét nem akarja igénybe venni!

#szex #válás #probléma #intimitás #őrlődés #tépelődik #emésztődik
2015. dec. 7. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mar nalunk sem a regi a sex, nem csinaljuk annyit mint a nyulak de mi ezt tudjuk, megbeszeltuk, mindenki elmondta mit akar, mit szeretne es kozosen megegyeztunk


ha o tobbet akarna es en nem kivannam akkor biztos segitseget keresnek, eloszor tole, aztan baratnoktol, aztan szakembertol


ha a nejed mindentol elzarkozik, azzal csak ront a helyzeten, mert te elobb utobb besokkalsz es gyengebb pillanatodban esetleg masnal viagsztalodsz...

2015. dec. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam magamban őrlődni, nálam ez lenne az a pont, amikor szakítok.
2015. dec. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Gyönyörű...

Elnézi, hogy te vergődsz??

Ez ám a feleség!

2015. dec. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsalas__7373999-megcsalas-vagy-szexmentes-huszas-evek-szerintetek-melyik-a-kevesbe-rossz

Ugyanezen megyek át feleségként.

2015. dec. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

NEM!

Nekem ha kérdésem van felrakom ide...aztán a sok hülyeség között elgondolkodok az értelmes válaszokon...mondjuk ilyen jellegű kérdésem eddig nem volt szerencsére...


Ismered az 5 szeretetnyelvet?

ha érdekel a témában tudok ajánlani egy elég jó könyvet...

amíg a feleséged addig nincs minden veszve...még nem menekült el végleg tőled!


22F

2015. dec. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 BlackSword ***** válasza:

Na most nem feltétlenül értelek... Általában a párkapcsolatban két ember azért van... Az egyik fél intim problémái azok azért a másik fél problémái is... Szóval már van egy ember hasonló problémákkal és még közel is van... Vele kell megbeszélni...


De most őszintén, ez csak nekem ennyire egyszerű???

2015. dec. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. Hála égnek mi nem voltunk soha nyulak. Sem ösztönlények. Sőt, nem is csak a szex életünk egyetlen egy örömforrása... szóval emiatt nekünk még nem voltak problémáink. Nálunk átlag havi 1x van. Elég. Mindkettőnknek. De ha mondjuk a férjem heti 2x akarná...én pedig nem...nos, én egyszer sem raknám szét csak azért a lábam, mert rajta kangörcs van, de nekem semmi kedvem a dologhoz. Ezt ugyanis erőszaknak érezném!! Testileg, lelkileg egyaránt. Én sem kezdek el pörögni a farkán, mikor neki nincs kedve hozzá...pedig a 12 évünk alatt erre is volt már jó néhányszor példa. Tudomásul vettem, nem húztam fel az orrom... Persze nyilván más a helyzet, ha az egyik fél csinálná...a másik viszont sorozatban elzárkózik előle. De akkor sem lehet kényszeríteni senkit sem a szexre! A kérdés az, hogy pontosan ez hogy is néz ki nálatok?? Mennyi az annyi?
2015. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az 5-ös jó helyen tapogatózik. Kimutatod e az érzelmeidet felé? Segítesz neki? Nem lehet, hogy csak fáradt, kedvetlen? Én is ilyen voltam, az exem leírt!! De miért is? Elfelejtett kicsit udvarolni. Én dolgoztam, gyerekeztem, háztartást vezettem, majd elvárta, hogy este még legyek szexi feleség is. Nos, ez nem ment, mert estére hulla lettem - Ő meg egész nap a gép előtt ült és face-zott.....A szex számára annyi volt, hogy bedughassa ami lelóg, akkor is, ha éppen a gyerek átjött éjjel és ott aludt mellettünk. Kitalálta, hogy nem érez bennem semmit (ja, mert merevedési problémái voltak de nem ment orvoshoz).... Nem érzi úgy, hogy mindenáron csak szexet akarsz és néha jólesne csak úgy egy kis összebújás, anélkül, hogy érezné, Te többet akarsz?
2015. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nos mi is megbrszeljuk bar volt olyan idoszak hogy o nem akarta ( honapokig nem szeretkeztunk) es nem mondta el miert. akkor magamba fordultam es kerestem a hibam. de vegul nelkule is rajottem mi volt a baj. azota igen is hasznalom ha kedvem tartja ( heti2-3 szor is) es nem ellenkezik. ha nincs kedvem ( mert olyan is van) akkor beken kell hadjon. de mindig megbedzeljuk mikor miert igen es nem.
2015. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell ide szakember csak unja a házi kolbászt...
2015. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!