Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnáltatással nőt fogni?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek egy olyan férfiról, aki úgy nyeri meg magának a nőt, hogy panaszkodik az aktuálisra és sajnáltatja magát? Majd egyre többet beszélgetnek, a többit pedig ki lehet találni. Vagy a férj panaszkodik az asszonyról a munkahelyén?
2016. márc. 16. 13:51
1 2
 1/11 TatyóKirály ***** válasza:
40%
Bevett, és működő dolog. Csak űbergáz. Meg az a csaj is, akinél ez bejön, és eszébe sem jut, hogy majd egyszer aztán vele is ezt adja elő.
2016. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szánalmas kategória.
2016. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kinél jön be, de én alapból kerülöm az olyan embereket, akik folyton panaszkodnak.
2016. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs véleményem róla, mivel nincs rám hatással.
2016. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Nem panaszkodással, de tudod magadat sajnáltatni, és a nők 95%-nál bejön. :D

Persze okosan kell csinálni.

2016. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szánalmas lol
2016. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam is pont így próbálkozik egy nős kollegám, rögtön rájöttem, szánalmasnak tartom én is. Mindig ha belekezd, leoltom, hogy az asszonynak volt igaza:))
2016. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

1: Aki csak panaszkodik, az érzelmileg lehúz.

2: Szánalmas, nem férfi!


Egy férfi úgy fogjon nőt, ahogy az férfiként kell: udaroljon, álljon a sarkára ha kell, legyen romantikus. Hisz egy nő, csak ekkor néz rá fel és szeretné párjának!


F.

2016. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

És ha nő csinálja ugyanezt?

Akkor,szegény nő?-)

2016. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 VirágésBence ***** válasza:
73%
Milyen aranyos, szegény megtört férfi, hát lehet ezt nem szeretni? Ja, lehet. Annyira a legalja, de nem csak ezek a pasik, hanem a nők is akiknek ez bejön, persze, én is humánus vagyok, de azért ennyi miatt beadni a derekad? Nem szánalmas kicsit? Ráadásul nem is értem egyáltalán hogyan lehetséges, ha valaki panaszkodik folyamatosan azt eleinte szívesen meghallgatod, sajnálod egy kicsit, na de mindig és folyamatosan? Nem húzza le egy kicsit a csajt, hogy tök jó kedve van és akkor jön a másik ember a nyomorával? Ráadásul hosszú távú kapcsolat nyilván nem is lehetséges így, mert egy idő után, ha a csaj nem annyira vészesen buta úgyis rájön a dolgokra. Vészesen buta csajjal meg ki akar járni? Aztán a másik, hogy ennyi miatt nő nem teszi szét a lábát, aki meg igen, az olyan is. Tudom, hogy nagyon sok pasi ezzel "hódít" és le is lehet pontozni, de én akkor is hányok az egésztől.
2016. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!