Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom pici, vékony, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom pici, vékony, de nagyon izmos/szálkás, én viszont magas vagyok és azéert ven rajtam mit fogni. Nem lesz ebből baj?

Figyelt kérdés

Úgy értem ő tényleg gond nélkül lefut pár kilométert én meg abba meghalok ha a busz után futnom kell. :D

Neki kockás, kemény hasa van, míg az enyém.....


Lehetséges hogy előbb vagy utóbb elege lesz belőlem, mert nem vagyok elég jó neki?

Nem mondanám daginak magam de hogy legyen egy kép a fejetekben rólunk:

Ő: 165-170 cm és 55kg

Én: 175-178cm és 65 kg.


2015. ápr. 19. 21:46
1 2
 1/11 To7ka ***** válasza:
Amikor megismert Téged és megszeretett, élsportoló voltál tökéletes alakkal?:) Nem? Szuper, akkor azért szeret amilyen vagy. És ahelyett hogy ezen aggódsz, mi lenne ha eljárnál futni, biciklizni, edzeni, sportolni valamit? Sokkal jobb megoldás mint stresszelned magad (bár elvileg az is fogyaszt..)
2015. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam, hanem hogy egyszer csak rájön hogy nem vagyok elég jó neki.


Próbálkozom vele, de a futás nagyon nem megy. Pedig igyekszem. Röpladázni járok heti 2x. plusz a mindennapi tesi óra ( na nem mintha az olyan sokat érne. :D )

És azt bevallom hogy tényleg ritkán, de ha rávisz a lélek akkor itthon is rásegítek a dologra.


A stresszes fogyás nem hiszem hogy jó lenne nekem. Az arcból és ciciből visz le már ha egyáltalán így megy a dolog. :D De azt köszi nem. Ott minden úgy jó ahogy van. :D

2015. ápr. 19. 21:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt igaza van az első válaszolónak, hogy így szeretett meg téged, és nyilván tetszel a barátodnak :) Másrészt pedig a 175 centihez egyáltalán nem tűnik soknak a 65 kg.
2015. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdezö mi a nemed? Amugy teljesen normális a 175cm-hez a 65kg!!!
2015. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Én 14 vagyok 175 cm es 60 kg (nem vagyok kover, kockás hasam van)
2015. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tudom, így leírva nem vészes, de olyan furán oszlik el vagy nem is tudom. :D


Lehet velem van a baj, és nem tudok ezzel a modernvilággal azonosulni de nekem ha barátom van akkor egyértelmű hogy LÁNY vagyok. :D 17 éves.


Félreértés ne essék nincs bajom a homoszexuálisokkal csak nekem nagyon furcsa. :D

2015. ápr. 19. 22:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincs gond, most 175 centihez nem lehet 50 kiló, a 65 reális. :)


Amúgy meg így szeretett beléd, hidd el, hogy vonzó vagy, az állóképességeden meg tudsz javítani :)

2015. ápr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem tudom elképzelni hogy egy 55 kg-os srác izmos lehet. Ki van zárva. Inkább szálkás, az oké, de tuti nem izmos!
2015. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én vagyok 175 cm nem pedig ő. :D


Utolsó! Azért lett odaírvan hogy izmos/SZÁLKÁS! Amúgy meg nem hiszem hogy ezen kellene kiborulni. :) Nekem ő akkor is a legerősebb és legizmosabb fiú a világon. :3 Na de most komolyan, szerintem magához képest izmos, szóval a hasa és a karja is eléggé az. Nem kell hogy feltétlenül vastag legyen. ( de lehet hogy ez csak szerintem van így)

2015. ápr. 27. 22:03
 10/11 anonim ***** válasza:
bocsi de az izmos és szálkás két különböző dolog. Persze a kettő nem zárja ki egymást, de egy 55 kg-os srácon tuti nincs izom:) De ez nem gond:)
2015. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!