Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rátelepedtem a barátnőmre és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rátelepedtem a barátnőmre és szakított. Most már mással van, lehetséges ez? Mi számít rátelepedésnek szerintetek?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban éltünk, hetente vagy két hetente találkoztunk. Hét közben pedig heti 1x-2x telefon meg napi szinten valami facebook, de nem 0-24 órában. Amikor náluk voltam se folyton az ő nyakán lógtam, elég sokat beszélgettem a szüleivel is meg esetleg más dolgom támadt stb. Ha elment kocsmázni, vagy bulizni igaz nem nagyon kötötte az orromra, de soha nem volt piszkálás belőle a részemről. 1x emlékszem hogy féltékenykedtem összesen, akkor le is lettem oltva, de ennyi. Szóval elvileg fojtogattam. Lehet olyat fojtogatni egyáltalán aki 200 km odébb van? Az előző barátnőmmel ugyan ez volt a helyzet. Meg én próbáltam törni magam apróságokkal, meg mindig én ugrottam ha találkozó volt érthető meg kényelmi okokból.. Egyszer beszéltük, hogy sok vagyok, de el nem bírtam képzelni mi lehet sok, amikor egész héten várok rá, nem látjuk egymást aztán találkozunk végre. Persze bele is rogytam a dologba, ő meg elhidegült. Sokan azt mondták hogy az új környezet meg táv miatt ami létrejött köztünk, biztos nem segített a dolgokon, azt hozzá teszem. Hozzá tenném, hogy a kérdés lényege, nem a vissza szerzés, mert sokat futottam utána, ezt a dolgot csak később tudtam meg nyaggatás árán, eleinte a jobbat érdemlek szöveg volt.

2016. márc. 17. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem telepedtel ra, csak ö volt keresöben melletted is es ebben akadalyoztad.....

Most megtalalt egy megfelelöbbet.

Ez a nö nem volt becsuletes veled ... Tisztabb anapnal is...

Ne hibaztasd magad mindenert

2016. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem úgy tûnik mintha rátelepedtél volna... Simán csak szakítsni akart De úgy,hogy neked Legyen bûntudatod...
2016. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Jó reggelt Vietnam!!!!!

Hol is kezdjem? A Nők gyakran terelnek, mert nem szeretnék kiteregetni a szennyest. Aki igazán ügyesen csinálja, az pillanatok alatt elhiteti a másik féllel, hogy benne van a hiba és Ő csak egy áldozat. Régi trükk ez, finoman szólva nem tartott túl sokra a barátnőd ha ezt meghúzta veled szemben!!!

Egy távkapcsolatban nem lehet valakire rátelepedni, hiszen olyan ritkán látjátok egymást, hogy amikor találkoztok, akkor a közös együttlét élvez elsőbbséget, ha valaki erre nincs tekintettel az nem picit átlátszó, szerintem ezt maga sem gondolta át rendesen.

A lényeg az, hogy lepattintottak, mindezt úgy, hogy még annyira sem tisztelt meg Téged, hogy őszintén beszéljen az érzéseiről. Lépj tovább és ne foglalkozz evvel a lánnyal mert nem érdemli meg.

38F

2016. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elek alapján nem tűnsz rátelepdősnek, de a viselkedés is adhat olyan benyomást, mintha sok lennél.


Nekem is van egy olyan ismerősöm, akivel évente ha 3x véletlen összefutok, de már akkor olyan a viselkedése, hogy legszívesebben menekülnék tőle, szívja le az energiáimat, nem hagy levegőt se.


Szóval lehet hogy csak 1-2x telefonon, meg nap közben néha fb-n beszéltetek +1-2 hetente a találkozás, de lehet hogy "úgy adtad elő magad" mint a fent említett ismerősöm, és ezért érezte úgy.

Természetesen így is találhatsz párt magadnak, az ismerősöm is már 3 éve együtt van valakivel, igaz, ő is távkapcsolatban van.



Persze ott van a másik eset is, hogy ő nem érzett úgy irántad, és nem merte megmondani, könnyebb volt ezt kamuzni.

Már ne is haragudj, de ha az ember szereti a párját, akkor ha az 2 hét után végre ott van nála, nem passzolja le őt a szüleinek meg megy el kocsmázni és bulizni, hanem a párjával van! Vagy viszi magával.

Szerintem ez a lány nem szeretett téged, sajnálom hogy így jártál. :(

2016. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem passzolt le a szüleinek és nem ment el közbe kocsmázni :D az nagyon para lett volna. Lehet hogy sok a viselkedésem, meg túl görcsös vagyok, hát ezt most szívhatom, ha emiatt van ez a dolog. Bár ez a sokság kikergethette volna a világból az első pár hónapban is nem 1 év után
2016. márc. 17. 10:43
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Nem telepedtél rá.


2. De a leírásodból látszik hogy eléggé papucs és érzelmes vagy és az is, hogy ahogy te írtad "mindig te ugrottál", "te törted magad az apróságokkal", "le lettél oltva". Ő járt el kocsmázni külön, nélküled.


Mintha nálatok a nő hordta volna a nadrágot és ő lett volna a férfi személyiségre, viselkedésre. Te pedig a nő.

2016. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ebben is van valami. Az ugrás része muszáj volt
2016. márc. 17. 11:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmiféle rátelepedés nem volt, ezt akkor mondják, ha már kezdenek megunni, ilyenkor jön ez a duma, természetesen mire ezt elmondják már van nekik valaki más.

A nők olyanok mint a csimpánzok, ugrálnak egyik fá(sz)ról a másikra, de mindig kimérik az ugrást, hogy pontos legyen nehogy a földre essenek. Ezt jól jegyezd meg.

2016. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem nincs ezzel baj. az ilyen fickók jó apukák lesznek és sok nő ezt pontosan tudja.


volt egyszer egy pasi akit ismertem. ő minden mondatában istenre hivatkozott, gyakorlatilag minden egyes gondolata isten körül forgott. valóban, mert másról szinte nem is beszélt. akkor azt gondoltam hogy ennek a csávónak nehéz élete lesz. azóta is látom az életét, szerencsére csak messziről, de simán elvan a világban. boldog családapa stb stb. mindenki megtalálhatja a magának valót. ilyenkor jön az a "tanács", hogy ismerd meg magad és akkor meg fogod találni a magadhoz valót.

2016. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!