Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy "korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy "korkülönbség" miatt szakítani fog?

Figyelt kérdés
Körülbelül másfél éve, hogy a párommal együtt vagyunk, ő 23 éves nő én 19 éves férfi. Mostanában szinte mindennap elmondja, hogy ő mennyire öreg, én meg mennyire fiatal vagyok, és, hogy a 4 év korkülönbség neki rengeteg. (A kapcsolatunk elején megkérdeztem, azt mondta, hogy nem zavarja.) Nem egyszer hozta fel, hogy még soha nem volt ilyen fiatal barátja és mennyire fura neki ez. Együtt élünk, nagyjából ugyanannyit keresünk mind a ketten, mindent megfelezünk pénzben - kivéve ugye a randikat -, szóval ezért sem mondhatná, mert kisfiú vagyok. Félek, hogy annyit foglalkozik ezzel az "öreg", korkülönbség kérdéssel, hogy szakítani fog. Szerintetek van rá esély?

2016. jan. 17. 16:08
 1/6 opened paradise ***** válasza:
Kérdezz rá,hogy miért mondogatja. Beszélj vele,ne légy mulya! Biztosítd róla,hogy neked így is ő kell,nem változtat semmin sem és hogy ő éretlenebb,ha ezen rágódik.
2016. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, de mindig csak az a válasza rá, hogy ő öreg és általában ennyivel letudja a dolgot, nem is akar róla beszélni addig amíg ő fel nem hozza megint.
2016. jan. 17. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

nem akarlak elkeseríteni, de eljutott abba a korba, hogy neki férfi kell és nem egy gyerek.

ezt ne vedd magadra, mert nem te tehetsz erről de a csajok nagy része pont ebben a korban kezd el komoly esetleg családalapítási szándékkal kapcsolatot teremteni.

és akárhogy is nézzük, te még szinte gyerek vagy 19 évesen, ő meg már kezd abba a korba lépni ahol kicsit több is kell neki mint egy fiú aki csak a szerelmét tudja biztosítani.

beszéld meg vele, hogy akarja e még folytatni ezt tovább, mert inkább ne raboljátok egymás idejét feleslegesen.

2016. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:
95%

Szerintem nem veled van baja,hanem magábam nem biztos. Ezért mondja,hogy "ő öreg".

Fél,hogy keresel majd fiatalabbat. Ne hagyd neki,hogy ezen filózzon.

2016. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Van aki képes 4 év korkülönbségen problémázni?! Összetenném a két szép kezemet,térdre borulnék és hálát adnék érte! Vannak emberek akik valóban szerelmesek,de több évtized választja el őket egymástól...Na az utóbbi miatt lehet siránkozni,mert az tényleg marha sz*r helyzet! Igen,én egy 21 évvel idősebb férfit szeretek,na ez a szívás,tudod?! Ennél jobban nem is passzolhatnátok egymáshoz korban,próbáld szépen elmagyarázni a kedvesednek. :) 20/N
2016. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2016. jan. 18. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!