Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kivanom a baratnomet, masra gondolok szex kozben. Van megoldas?

Figyelt kérdés

20/L es 23/F vagyunk. Nem vagyok felszines, es mikor osszejottunk o volt a leggyonyorubb lany,akit valaha lattam, de nem reg felszedett kb 10kg sulyfelesleget. Egyszeruen igy nem tetszik. Olyan hasa van mintha 6 honapos terhes lenne (nem az, gyogyszert szed es pontos a verzese). Az arca is meghizott, pedig alabol is kicsit "tanyerkepu". Nem kivanom mar es csak azert fekszek le vele, mert amugy hisztizik, egesz ejjel vitatkozik. Ilyenkor inkabb elkepzelem, hogy egy szexi csaj ismerosomet dugom es 10 perc alatt lerendezem, addig is probalok nem ra nezni.

Ez nekem se jo igy es vele szemben sem fair.Eskuszom, hogy szeretem, nagyon fontos nekem, de a hasat nem birom latni se..nem akarok vele szakitani, mert amugy minden jo koztunk.

Tul nagy keres lenne, ha azt mondanam neki addig nincs szex amig le nem adja a kilokat?


2016. márc. 17. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőddel jobb,ha szakítasz.Nagyon fiatal vagy még, keress olyat, akit igazán kívánni tudsz :)
2016. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele szakitani.O az eletem ertelme, a gondolat is faj, hogy elveszithetem. csak kulsore nem tetszik, ezzel kellene valamit kezdeni.
2016. márc. 17. 14:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet ne mondj neki, mert azzal úgy megbánthatod, hogy egy életen át cipeli magával...

Inkább csak egyszerűen hagyd ott, mond el neki, hogy te most kalandozni vágysz vagy ilyesmi és nem akarsz vele kicseszni. Hidd el, ez is előidézheti a fogyást :)

2016. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjetek el együtt valami mozgást, pl túrázás, biciklizés, úszás, edzőterem...


Viszont ha nemrég és gyorsan hízott meg, akkor ott egészségügyi probléma is lehet.

2016. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is felszedtem nőként pár kiló felesleget, de eljárok hetente 2x aerobicra, próbáld meg finoman közölni vele, hogy jót tenne egy kis sport, vagy menjetek el együtt esténként sétálni, futni heti 2-3x... sok lehetőség van :)


26 N

2016. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy szerintem tudja, hogy nem kívánod, valószínűleg azt is, hogy miért. A legtöbb lány, ha kevés a szex, magában keresi a hibát, én is, pedig igazán csinos vagyok. (Míg a legtöbb fiú fordított esetben a lányt hibáztatja, nem magát, de ez már egy másik történet..)

Nem tudom, hogy mit csinálj, mert nem voltam soha túlsúlyos.

Ha viszont a barátom azt mondaná, hogy nem kíván, mert kicsi a mellem vagy túl sovány vagyok, porig rombolná az önbizalmam és valószínűleg annyi lenne a kapcsolatnak.


25N

2016. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod meg neki,hogy nem szép a hasa?

Nekem is megmondja a párom, ha már elszalad velem a ló hízás téren.. :D

És akkor teszek ellene.

Jön a jó idő, menjetek el futni, vagy vegyél neki kondibérletet stb.


Gondolom őt is zavarja, hogy meghízott.

2016. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs azzal ,ha elmondod neki mi a problémád,menjetek el együtt mozogni valamit,jobb mint a tévé elött vagy a mákDonáld mosléktól való hízókúra.
2016. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!