Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után szakítanátok a sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után szakítanátok a sráccal?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy sráccal, nem rendes kapcsolat, inkább barátság extrákkal, vacsi, mozi, séta, szex és mellette szabadság. Eddig rendszeresen heti 2-3-4-szer is találkoztunk, most viszont 2,5 hete láttam utoljára. Hétfő estére megbeszéltünk egy találkozót, amit végül lemondott, majd kedden elég sokat írogattunk egymásnak, így kívánlak, úgy kívánlak stb. és megígérte, hogy akkor szerda este találkozunk, viszont fél órával a találkozó előtt azt is lemondta. Nekem teljesen megfelel ez a szabad, kötöttségmentes kapcsolat, de most ezek után azt érzem ez már túl sok és nem fér bele, hogy én vérjak rá, miatta alakítsam a napom úgy ahogy, majd ő lemondja, játsszon velem, az időmmel.


Ti mit tennétek a helyemben? Volt már valaki ilyen szituációban? Szerintetek?


2016. márc. 17. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha tetszik a kihasználás akkor maradj :D én mennék
2016. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 jah, mert ha egy dugatja magát, akkor kihasználják.
2016. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is leírtad: szabadság! Ez azt jelenti, h a pasi azt csinál amit akar, neked ezen nincs okod megsértődni :)
2016. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
* egy lány
2016. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jártok, akkor hogy is szakítasz vele? Amúgy tök világos, valamelyik másik csaja fontosabb nálad. Nőként kb 5. percen belül találsz magadnak egy másik szexpartnert, ha akarsz.
2016. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, szabad, azt csinál amit akar, ahogyan én is. Tehát engem nem zavar, ha másik csaja van, mert én sem vagyok szent. Pont ezért nem vagyunk kapcsolatban. Viszont ha megbeszélünk valamit, akkor én azt nem mondom le az utolsó pillanatban.
2016. márc. 17. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak kezeld másképp a történetet. Mondd meg neki, hogy léccives tartsa magát az időpontokhoz, mert neked is lenne más dolgod. Ha nem megy neki, akkor meg egyszerűen nem szexeltek többet. Ez nem szakítás.
2016. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Mivel nem vagytok kapcsolatban,csak kiélvezitek egymás társaságát,nincs miért szakítani,csak hagyjátok békén egymást.


Én a helyedben már tovább léptem volna.

Ez így fer,nem kell miatta átraknod a programjaid vagy átszervezned a napodat,nem jártok.Egyszerűen rázd le,ezen nincs mit gondolkodni.Nekem leesett volna,hogy nem kér többet belőlem,más szóval rám unt.

Szóval hagyd és keress te is mást.

2016. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!