Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok elaludni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elaludni a párom mellett?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem horkol nem mocorog állandóan. Mégse tudok elaludni mellette. Már 2 hónapja minden szombat este együttalszunk. De én csak bámulom a plafont. Egyszerüen fáradt vagyok de mégse alszok többet 10 percnél. Ha egyedül alszok akkor semmi gond nincs.

A párom aggodik mert ilyenkor nyügös vagyok a fáradtságtól.a barátnőmet zavarja h nem tudok pihenni. Mit tegyek? Miért van ez?

20F



2016. márc. 19. 00:06
1 2 3
 1/23 Blade Bone ***** válasza:
Te alszol nála?
2016. márc. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez. Már elég régóta vágytam arra hogy legyen egy barátnőm akivel együtt alszunk, lett erre nem tudok vele együtt aludni, és nem tudom miért... Ahhoz vagyok szokva hogy egyedül alszom, és a gondolataimmal vagyok az ágyban és úgy tök hamar elalszom. Ha együtt vagyunk akkor viszont nem tudok úgy ellazulni, főleg osszebújva valamiért, általában úgy szoktam elaludni hogy elfordulok tőle ami gáz és kínos. Pedig nagyon szeretem, és sokat szoktunk összebújni meg minden, de ha alvásról lenne szó így az nem megy.
2016. márc. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
És igen ha el is alszom, akkor sem olyan mélyen, gyakran felkelek és egyáltalán nem vagyok kipihent reggel. Tudom nem nagy segítség hogy nem vagy egyedül ezzel, de nem vagy egyedül :D Az okát én sem tudtam megfejteni.
2016. márc. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%

Nem lehet,hogy elõtör belõletek egy "örzõ védõ ösztön". Akarva akaratlan féltitek a lányt és nem tudtok elaludni, Nehogy baja Essen.

A megoldás, próbáljatok meg úgy aludni,hogy a barátnõtök alszik a fal felé ti meg mint nagykifli Mellette háttal a szoba többi részének. Hátha mûködne így.

2016. márc. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Általában ő jön hozzám. Szóval még az sincs h "ismeretlen" környezet. Igazad lehet h van egyfajta védelmezési ösztönöm

Kifliben nem szeretek aludni mert csak háton fekve tudok aladni. Általában ő mindig hozzámbújik. Szóval a karom és a testem közötti mélyedésben van a feje.

2016. márc. 19. 09:35
 6/23 anonim ***** válasza:
15%

védelmezési ösztön egy lakásban? ne röhögtess már


nem szereted a csajt, és nincs köztetek valós, lelki vonzalom. az emberek aurája tele van az adott ember energiáival. amikor egy nő mellett megpróbálsz aludni, akkor átér az aurádba az övé, és ott bizony olyan energiák vannak, amik nem hagynak téged nyugton, és nem tudsz elaludni


életemben egyszer tudtam egy nővel aludni, de vele az első naptól fogva. őt szerettem

a többivel nem sikerült, vagy kínszenvedés volt

2016. márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, és senki mellett nem tudok úgy aludni, mint egyedül. Ha egy barátnőmnél alszok akkor is csak úgy, ha egyedül vagyok az ágyban vagy olyan nagy az ágy hogy szinte nem látom a másikat a takarók alatt. :D A mostani barátomba életemben először szerelmes vagyok, de ez mit sem változtat azon, hogy érzem a jelenlétét az ágyban, és így egyszerűen 25-ször felriadok egy éjszaka alatt. Nála szerencsére nagyobb az ágy és így viszonylag pihentetően alszok, de nálunk muszáj valahogy hozzá érnem és irtóra kényelmetlen. Nem azért mert nem szeretem, de egyszerűen így vagyok (vagyunk) beállítva. Zavar a másik ember jelenléte, talán mert az ember nagyobb biztonságban érzi magát egyedül olyan kiszolgáltatott állapotban, mint az alvás. Nem tudatosan, inkább "ösztönszerűen". De ez csak az én elméletem.
2016. márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szerelem feldob titeket. A vibralas, ami jon a masikbol. Ha szeretsz vki es a borehez ersz, olyan, mintha feltoltenenek energiaval.

Talan megoldas, ha osszebujtok egy megbeszelt ideig es utana arrebbhelyezkedtek es nem ertek egymashoz. Ezt beszeljetek meg a bnotokkel.

N

2016. márc. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%
kérd meg h ne bújjon hozzád mert te nem tudsz úgy aludni.. mondjuk nekem elgondolkodtató lenne ha a párom közelsége nem nyugtatólag hatna rám..
2016. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"védelmezési ösztön egy lakásban? ne röhögtess már"

Valószínűbbnek tűnik mint a te aurás dumád, amiből persze te már rögtön azt is meg tudod állapítani hogy xy szeret-e valakit. Ezt majd eldöntöm én az esetemben, meg a kérdező is magának. Ezek tudattalan ősi ösztönök, hasonlóan ahhoz ahogy a legtöbb valami oknál fogva takaróval alszik jól akkor is ha 40 fok a lakásban. Ez is egy ősi beidegződés, hiszen azokban az időkben amikor nem házakban élt még például az ember, ez a fajta elrejtőzés valami alá adta biztonság érzetét az éjszakai alvásnál. Most már nem valószínű hogy a lakásunkban xy törzs tagjai lemészárolnak minket mégis jobban alszunk takaró alatt. Egy őrző-védő mechanizmus ugyanúgy működhet egy XXI. századi párnál otthon.

2016. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!