Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok elaludni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elaludni a párom mellett?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem horkol nem mocorog állandóan. Mégse tudok elaludni mellette. Már 2 hónapja minden szombat este együttalszunk. De én csak bámulom a plafont. Egyszerüen fáradt vagyok de mégse alszok többet 10 percnél. Ha egyedül alszok akkor semmi gond nincs.

A párom aggodik mert ilyenkor nyügös vagyok a fáradtságtól.a barátnőmet zavarja h nem tudok pihenni. Mit tegyek? Miért van ez?

20F



2016. márc. 19. 00:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

jóvantörpokos


aztán ne lepődj meg, ha esetleg egy nőt egyszer valóban szeretni is fogsz, és jéé, fogsz tudni vele aludni

2016. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Úgy érzem eláztam a logikus érveid záporában.
2016. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

nem elég logikus neked a valóság?

mindenáron abban akarsz hinni, hogy kardfogú tigrisektől védelmezed a nőidet a káposztásmegyeri panelban?

2016. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Oké, az aura elméleted nagyjából annyira valóságos mint a húsvéti a nyuszi. Azt is tökéletese megmagyarázza egyesek miért alszanak nagyon jót a buliban összeszedett ismeretlen lánnyal (biztos élete szerelme mindegyik), én meg miért nem a barátnőmmel akivel 1,5 éve együtt vagyunk.
2016. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Sunshinedoll ***** válasza:
Én se alszok olyan jól a párommal, mint egyedül, de nem csak a mostanival, mindig volt ilyen problémám az összes exemmel. Nekem az segít, ha én az egyik oldalra, ő a másik oldalra kifordulva alszunk, képtelen vagyok úgy pihenni, hogy átölel, anyakamra szuszog vagy nagyon hozzám simul. Mondjuk már jobb, mikor először alszok valakivel, az mindig kínlódás, sose tudok aludni, aztán ahogy hozzászokok, úgy sikerül jobban pihennem, de igazából sosem lesz az igazi.
2016. márc. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, meg is válaszoltad a kérdésedet. Azért nem tudsz elaludni, mert nem tudod felvenni a megszokott pózt az elalváshoz. Ráadásul feszült is vagy mert szeretnél elfordulni, de cikinek érzed. a kapcsolat minősége nem az összebújva alváson múlik.
2016. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

biztosan nagyon bonyolult dolog elájulni a részegségtől éjjel háromkor, sok ész ahhoz nem kell


húsvéti nyuszi nem létezik. aurája viszont mindenkinek van, hidd el, még neked is


valójában minek vitatkozol? és min?

2016. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én másfél hónapja vagyok együtt a párommal, de a legtöbbször én sem tudtam jól aludni mellette. Egyrészt azért mert dúltak bennem a szerelemhormonok, a boldogság, hogy hosszú idő után végre megoszthatom valakivel az ágyam. A másik hogy ő tv mellett tud aludni én meg nem igazán. Vagy is elalszok, de egy idő után felkelek mert zavar, de nem kapcsolom ki hagy aludjon én meg vergődök. :D
2016. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Igazad van nem tudom minek vitatkozok egy idiótával.
2016. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászolásokat. A viza ami itt kibontakozott eléggé érdekes, hisz ké teljesen különböző szemléletmód találkozott.


Ma már jobban aludtam, talán a fáradtságtól :D

2016. márc. 20. 09:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!