Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a szeretőm?!

Figyelt kérdés

Együtt voltam valakivel néhány alkalommal, akit nagyon kedveltem..talán túlzottan is, még azelőtt, hogy egyáltalán történt volna köztünk bármi.

Nagy törés volt ez nálam is, mert addig azt hittem minden rendben a kapcsolatomban.

Végül a szeretővel szétváltunk, vissza akartam találni a páromhoz, és úgy tűnt sikerült is. Komolyan vette egy idő után a problémámat, változtatott, én is.

A másik férfival nem beszéltem már egy ideje, nem is hiányzott, úgy éreztem magamat, mint a kapcsolatunk elején..igazán szerelmesnek. És most egyik pillanatról a másikra, fogalmam sincs minek a hatására, megint hiányzik a volt szeretőm.. Úgy hittem ismerem, együtt dolgoztunk 2 évig, de nem tudom mennyire lehetnek valósak az érzelmeim. Talán csak felruháztam olyan tulajdonságokkal, amik nincsenek meg a páromban. Vagy ő maga hiányzik..netán az érzés, amikor vele voltam.

Fogalmam sincs.


Hogy az istenbe verhetném ki a fejemből?!?! Tudom, hogy ez sokak szemében megvetendő, nem is vagyok büszke arra, amit tettem, de igyekeztem visszatalálni, megoldani a problémát, és végül úgy éreztem sikerült is.

Most megint borulni érzem a dolgot, labilisnak érzem saját magamat és kicsit jól esett kiírni magamból.

Megcsalni nem fogom még egyszer a páromat, ez az egy biztos.


2016. márc. 19. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem hiányzik a szeretőd.
2016. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!