Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Céltudatos, kitartó lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Céltudatos, kitartó lányok, titeket hogyan lehet meghódítani?

Figyelt kérdés

Úgy értem milyen tulajdonságok fontosak nektek egy férfiben, hogy esélyt kapjon nálatok ?

Első sorban jellemre és intellektusra gondolok most.


Köszönöm az értelmes válaszokat.



2016. márc. 19. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nagyon imponáló az, ha hasonló mentalitású a férfi, mint én - azaz ő is ambiciózus, és jó, ha feltud már mutatni valamit, amit elér. Nem kell hatalmas dolgokra gondolni, én az apróságokat is tudom értékelni, amik mint egy nagyobb terv részei, akár. :D :)


Valamint fontos, hogy kedves, tisztességes, illedelmes úriember legyen. Jó, ha világlátott, és van véleménye a dolgokról - hozzátud szólni mélyebbröptű témákhoz is. Fontos számomra, hogy nyitott legyen a világ felé, legyenek kérdései, stb.


És persze vannak a szerintem mindenki által elvárt tulajdonságok, mint hűséges, őszinte, megbízható, figyelmes - ugyanakkor jó, ha izgalmas és spontán is tud lenni. Akárcsak én. :)


Lehet nagyok az elvárásaim, kíváncsi vagyok, fogok e valaha hasonlóval találkozni. :)

2016. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Céltudatos kitartó legyen ő is. Pl. ha nem ugrok a nyakába első pár alkalom után, ne futamodjon meg.

Legyen tartása, jelleme, véleménye, ne az emberek pletykája alapján ítélkezzen. Ne törjön össze a kritika alatt. Tanuljon helyzetekből, legyen önuralma.

Legyen határozott, merje kimondani, amire gondol. Legyen

önálló értékrendje, ami szerint éli az életét.

2016. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek eddig kiváló válaszok!
2016. márc. 19. 13:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Legyen jóképű és magas.
2016. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Óh igen! Sejtettem, hogy ezt a választ is megkapjuk :D
2016. márc. 19. 18:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Legyen sikeres, legyenek tervei a jövőre vonatkozóan, legyen megbízható és kitartó.

Plusz pont, ha : segít felszállni az időseknek a villamosra. Nem néz le másokat, mert nem értek el annyit, mint ő. Összességében kedves az emberekhez és nem feltételez róluk rosszat. Legyen jó kapcsolatban a szüleivel, és beszéljen róluk szeretettel.

Kizáró ok: erőszakos (nem csak velem, hanem bárkivel). Kompromisszum képtelen.


De ez nem csak a pasikban fontos, a barátaimban is ezeket nézem. :)

2016. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, ha mindenben olyan leszel, mint amit az utolsó ír, akkor garantáltan nem lesz nőd, bárhogy is nézel ki.
2016. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ő is ilyen. Nekem pl. párommal ugyanaz a szakmánk. Nem egy született adonisz (170cm kissé pocakos), de ez nem is számít. Intelligens, magabiztos, remek vezető és olyan agya van a munkájához amilyen keveseknek. Ami fontos, hogy szeret és tisztel. Kimutatja az elismerését és nem rengeti meg a magabiztosságát, ami általában a pasiknak. Összességében, férfi. Udvarias türelmes, ami ritka. Szorgalmas és volt olyan magabiztos, és kitartó, hogy fusson még egy kört mikor elsőre elutasítottam (kollégák voltunk, én pedi munkatárssal nem akartam kapcsolatot.) Miután összejöttünk én kiléptem, gyorsan találtam mást, egyébként jobbat, a kapcsolat azóta is remek.
2016. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#1-be beleszerettem, ra merjek irni? :D
2016. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én azt tartom vonzónak, ha egy férfi ugyanúgy céltudatos és kitartó, de ez nem azt jelenti, hogy "mindent, minden áron". Szeretem, ha valakinek van lelkesedése, lobog benne a tűz, az életvágy. Emellett intenzív érzelmi világa van és tapasztalatai a lélek mélységeiből. Képes uralni saját magát, ám adott esetben elengedni a tényt, hogy nem vagyunk mindenhatóak... Tudjon beszélni magáról, másokról, a világról. Tetszik nekem, ha valaki filozofikus, intellektuális beállítottságú.

27/N

2016. márc. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!