Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, nem fejlődik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, nem fejlődik a kapcsolatunk, nem jutunk egyről a kettőre. Mit tegyek? Hagyjam el vagy legyek még türelmes?

Figyelt kérdés
Lassan három éve vagyunk együtt (mindketten 30hoz közel), de azon kívül,hogy hétvégente találkozunk,vagy alkalomadtán,nem változott sokminden.Való igaz,a személyiségünk alakul,kezdünk egymáshoz igazodni.Összeköltözés többször szóba jött,de aztán valami mindig közbejött,ált.ban pénzügyi problémák,illetve a kérdés,hogy hol,mivel nem egy városban lakunk.Volt,hogy már időpontot szabtam,hogy pl.tavasszal költözzünk össze,de nem lett belőle semmi.Barátom folyton türelemre int,nagy vallásos,meg hogy mindennek eljön az ideje,ne sürgessünk semmit..stb.Viszont nem halad előre az életben,nekem már jobb fizetésem van,ő ugyanott dolgozik x éve,nem akar változtatni,megnézni,máshol többet kereshetne,jó neki úgy minden,ahogy van.Közben meg azt mondja,szeret,velem tervez.De még tervek sincsenek.Azt látom,hogy körülöttem emberek költöznek össze,jegyzik el egymást,házasság,gyerek,mi meg sehol nem tartunk.Erre jön a nagy válasz,hogy de örüljünk,hogy vagyunk egymásnak és hogy a világ befolyásol(még én vagyok a felszínes),mindennek eljön az ideje.Attól tartok,hogy 5 év múlva is ezt fogja magyarázni nekem,holott megismerkedésünkkor is azt mondta,hogy 1-2 év után ha rendben van ilyen korban a kapcsolat,már lehet eljegyzés is.Tudom,hogy nem kell neki más,ő amúgy is inkább ez a magányos farkas típus volt előttem,szerette az agglegény életet,talán nehezen adja fel,de komolyan,mire vár?Én pedig legyek türelmes,hátha? Zsarolásnak nem látom értelmét,nem akarok játszmázni,szeretem is őt,de sokszor úgy érzem,teljesen más az elképzelésünk dolgokról.
2016. márc. 22. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd el. Ha valaki vallasos az mar onmagaban azt sejteti hogy bolond. Es milyen vallasi szabaly miatt nem koltozhet ossze veled?
2016. márc. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó,akkor most tegyük azt félre,hogy vallásos,ne csak ezt az egy szót vegyétek már észre,hanem a többit is.Köszi
2016. márc. 22. 23:40
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem úgy tűnik, mint aki megszakadna az igyekezetben, hogy együtt lakjatok.

Szerintem halogat, jó neki így minden ahogy van.

Ne építs egy ilyen emberre...

2016. márc. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd, a te személyiséged egészen más, mint az övé: ő nem a karrier-fronton képzeli a fejlődést, mint te, hanem a spirituálison. Szóval ha el akarod cseszni a dolgokat, akkor annak épp az a módja, hogy megpróbálod a saját képedre formálni - hasonlóvá tenni - azt az embert, akinek az a feladata, hogy kiegészítsen téged. Ez pedig biztos bukás.


Pedig a leírásod szerint épp összeillenétek.

Szóval inkább örülj neki, hogy ő NEM OLYAN, mint te.

2016. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Előttem lévő leírta, nem vagytok egyforma személyiségek.

Én is hasonlóan gondolkodom mint te, nem maradok egy rossz munkhelyen például, ha van jobb lehetőség is. 7 munkahelyem volt eddig, majdnem mindig előrelépés volt a váltás, a jelenlegi pedig abszolút előlrelépés.

Van aki elvan a langyos poshadt vízben, és van aki ha meglátja a lehetőséget akkor mindent megtesz érte, fejlődik, tanul, előrébb lép.

Nem vagytok egyformák, nem egyeznek a távoli céljaitok... De te döntesz ebben is hogy neked ez megfelel e....

2016. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is vallásos vagyok, de még mennyire... :D azért ez nem gátolna abban, hogy 30 körül már elkezdjek valami komolyabb élete. Én 21 évesen már férj voltam.

Ez az eljön az ideje duma nem sok jót ígér.


"Mester sokat kel még várnunk, hogy a dolgok jobbra forduljanak? Igen. HA várunk, akkor sokat."


Az, hogy szépen szelíden elmondod,hogy szeretnéd látni a következő lépéseket, nem zsarolás, nem játszma, tök normális emberi igény.


Ha meg nincs, akkor nincs közös jövő se.

2016. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!