Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit javasolnátok? Másfél éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasolnátok? Másfél éves kapcsolatról beszélünk és mostanában elég sok a veszekedés a párom szerint kihűlt a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés
Azt hozzá tenném hogy a párom sulit váltott feljebb jutott én meg elszúrtam az érettségire való lehetőségem és ezért is haragszik rám de ez csak az egyik a sok közül és igaza is van.A másik legfontosabb hogy sokszor megalázva érzem magam,tudni illik elég összetett egy személyiség,viszont mindennél jobban szeretem ,ha kérdezek valamit akkor fel kapja a vizet ami ő szerinte tök egyértelmű de sokszor net csevegésnél nehéz megállapítani hogy mire is gondol az illető főleg hogy úgy kell kihúzni szavakat.Az elmúlt fél évben egyszer sem hagyta el a száját a Hiányzol szó csak akkor ha én mondtam ,nem érdeklődik irántam annyit egyre kevesebb figyelmet kapok.Egyik barátom szerint szakítanom kellen e vele hogy ne legyek papaucs,DE látom még azt hogy igen is érdemes még át rágni a dolgokat vele ,hiszem hogy két érett ember meg tudja beszélni a dolgokat,de segítséget kérnék hogy mivel is hozhatnám vissza a figyelmét a szerelmét.Előre is köszönöm!

2016. márc. 10. 02:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem látom ebben a leírásban a két érett embert.

Ő nem szeret, és eléggé sült paraszt, akárhova is lépett feljebb. (ezt a hiányos kommunikációs képességeiből gondolom)

Visszafelé meg semmi nem megy az időben.

2016. márc. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez a felnőtt párkapcsolat kategória.

Tudod, ide olyanok írnak, akik nem facen élik az életük, a kapcsolat nem abban merül ki, hogy cseteltek, hanem élőben találkoztok, és mondjuk elmúltatok 18 évesek.


A másik fele: és mégis miből érzed úgy, hogy érdemes még ezt átrágni, mikor ő egyértelműen lesza.r téged, jó magasról?!


Egy senkinek tart, akinek semmi se jön össze, ignorál, csak veszekedtek ha mégis szóba áll veled, nem érezteti, hogy fontos vagy, sőt... közölte, hogy ez a kapcsolat halott. Már ki is hűlt, beállt a hullamerevség, pont, vége, kopjál már le.


Te meg azon rugózol, hogy lehetne visszahozni bele a szerelmet.

Szerinted a három hete döglött, oszló félben lévő macskát hogy lehet visszahozni az életbe?!

Na pont úgy!


Töröld le fb-ról, tiltsd le, nagyjából ennyiből áll úgy is ez a nagy szerelem, aztán kész.


Telepítesz a gépedre egy csevegőprogramot, és pont olyan lesz, mint eddig: te írsz neki, válaszol, néha kicsit mellé lő és értelmetlen, de legalább nem akar szakítani.

2016. márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az 1.kommentelőnek írnám,nem holmi 15 éves vagyok és ez a baj ezzel a rohadt világgal hogy ha értelmes segítséget nem tud nyújtani hát persze hülyének kell nézni a másikat,nem arról van szó hogy nem találkozunk de mivel ő suliba jár hétköznap hétvégente meg dolgozik így nehéz össze hangolni ja és a szülei sem olyanok hogy..

Egyébként nem rég volt egy kisebb nagyobb veszekedés ahol válás is felbukkant.Kérdezem miért ne lehetne vissza hozni ami kihűlt,mert lusták az emberek bármit is csinálni a másiknak ,lusta legyek rendbe hozni ?! Igaz hiába is írok csak a klaviatúrát koptatom ,mert egy két személy sose fogja megérteni hogy mi az hogy kitartás.csak ennyit akartam ,köszönöm.

2016. márc. 10. 11:53
 4/9 A kérdező kommentje:
kijavítanám magam :2 .kommentelőnek cimeztem amit előbb írtam.
2016. márc. 10. 11:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudunk értelmes segítséget nyújtani egy értelmetlen célkitűzéshez. A küzdés nem érdem.

"ha kérdezek valamit akkor fel kapja a vizet" - ez NEM ÉRTETT ember.

Ha találgatni kell, miről is ír, az nem tud kommunikálni, vagy nem is akar.

"úgy kell kihúzni szavakat" - erre írtam, hogy sültparaszt.

"egyszer sem hagyta el a száját a Hiányzol szó" - én naponta mondom a kedvesemnek, pedig együtt élünk.


Hogy képzeled a dolgok "átrágását" egy olyannal, aki ezt nem akarja, és nem is képes rá?

2016. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

>tudni illik elég összetett egy személyiség

>nehéz megállapítani hogy mire is gondol

>úgy kell kihúzni szavakat


Hitvány a kommunikációtok. Az "összetett személyiség" szöveg kamu, csak rossz tulajdonságok elkendőzésére használják.


1. meg kell tanulnotok értelmesen, világosan, egyértelműen és őszintén beszélni egymással. Ez nagyon nehéz neten, de még telefonon is. Személyesen messze a legjobb. Tudnotok és értenetek kell, hogy mire gondol a másik, nem szabad kitalálós játékot játszani.

2. meg kell tanulnotok konkrét problémákat megfogalmazni. Az alapján, amit írtál, nem tudjűtok pontosan, mi a baj a kapcsolatotokkal. Ne a tünetekkel foglalkozz, hanem az okokkal. Ehhez kell a jó kommunikáció.

3. meg kell tanulnotok kompromisszumokat kötni és megoldani a problémákat.


Ez volna az érett módja a dolog kezelésének. És mindezt nem utólag, hanem előre, a probléma felmerülésekor, minél előbb.

2016. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Több órás beszélgetés és érzelem kitörés árán megszületett az eredmény ,én is elmondtam őszintén mit érzek mit gondolok meg ő is a lényeg a lényeg hogy 1,5 év alatt olyan szinten elmélyült a kapcsolatunk hozzá tenném összesen 5 éve ismerem kábé..

No mindegy olyan szinten elmélyült a kapcsolatunk hogy nem akarjuk végleg megszüntetni a beszélő viszonyunkat ,igaz ő már nem érzi azt a lángot viszont ott van az a kis szeretet amit iránta érzek nem vagyok számára közömbös egyenesen fontos vagyok neki,de látta rajtam hogy rosszul esnek a dolgok és kihangsúlyózta hogy nem azért mondja a dolgokat mert megbántani akar ha nem mert ezeket a dolgokat rosszul csinálom és igaza van ,én mondtam is neki hogy ebben igazad van (nem érettségiztem le a lustaságom miatt vszont szóljon mentségemre hogy nem valami fényes a családi hátterem akkoriban ,nincs szakmám,nincs munka helyem ) ő a szüleinál lakik és én is viszont már most szeretne alapozni a családra ,hozzá tenném 21 éves lesz és a kora beli nőket/csajokat nem nagyon ismerek akivel így ilyen szinten meg lehet vele dumálni az ilyen dolgokat.A lényeg az hogy kevés az irántam érzése érzelme egy jó kapcsolathoz így ő szakított velem ,de nem zárja ki hogy ne találkozzunk ne beszélgessünk mert ő is úgy gondolja hogy a régit nem lehet megjavítani ,viszont lehet egy teljesen más új kapcsolat köztünk és igen egy olyan kapcsolat amikor újra össze jövünk ,így most minden erőmmel azon vagyok hogy újra elcsábítsam és nem töri kedvem mert előnyöm van ,ismerem,nem közömbösek az érzései irántam ismer..és hiszem hogy ezáltal kiküszöböljem a "gyerekes" nézeteim hibáim.

2016. márc. 11. 03:01
 8/9 A kérdező kommentje:
*ott van az a szeretet amit irántam érez
2016. márc. 11. 03:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem olvasom el, amit írtál, mert pocsék. Ha leírod még egyszer, de szépen mondatokra tagolva, pontokkal, vesszőkkel, kis- és nagybetűkkel, akkor szívesen.


Jelen formájában elfogadhatatlan.

2016. márc. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!