Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondta azt, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta azt, hogy csak miattam jön haza a munkából?

Figyelt kérdés

Mostanában sokáig dolgozik, meg van adva meddig kell, de ha van még munka, maradni akar, mert hogy mit gondol a főnöke, ha eljön, a többiek meg ott maradnak? Ezt mondta, és azt is, hogy csak miattam jön el a munkából. Én meg: nem vagy már egyedül, egyértelmű ha eljössz korábban. Ő erre: A többieknek is van valakijük.

Na erre már nem folytattam, mert tudtommal azok maradnak bent, akiknek nincsen miért haza menniük. Úgy érzem én vagyok a hibás, amiért ő úgy érzi miattam kell eljönnie. Ma mondtam neki, maradjon bent tovább, ne siessen haza, kikerekedett szemekkel nézett, nem válaszolt. Betegen jöttem be ma dolgozni, tegnap otthon maradtam, és azt mondta este én csak lógok a munkából.

Mostanában nagyon későn jön haza, múlt héten is minden este egyedül feküdtem le, ő dolgozott. kapott a főnőkétől ezért egy horgászbotot. Örült neki, megértem, de én ennyire nem számítok már neki? Megbeszéltünk valamit hétfő estére, és akkor is sokáig dolgozott.


2016. márc. 23. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Munkabetegségnek hangzil erőteljesen.
2016. márc. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsánat munkamániára gondoltam :)
2016. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!