Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom ma jött haza munkából,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom ma jött haza munkából, több napig nem volt itthon. A cuccai közt egy óvszert találtam. Nagyon megdöbbentem. Azt mondta nem ő tette oda. Hát én sem. Meg hogy ő nem csalt meg soha és nem is fog. Most mit higgyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 22:47
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
69%
valamire csak kellett az az óvszer. gondolom nem unatkozott és felfújta...
2011. dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
64%

legalább nem megy a csaj majd hozzá hogy apa lettél :)


amúgy ha pl bogyóval védekeztek akkor furcsállnám hogy mért van gumi nála.

2011. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
64%

Hát...de egy doboz volt vagy egy darab?

mert ezek általában hármasával vannak csomagolva.

lehet Még nem csalt meg,mivel ott a gumi.sztem átlátszó,minek lenne nála gumi.de mondjuk azt jó pont h legalább a védekezésre gondol!

2011. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
46%
szedsz gyógyszert? semmi gyanús nem volt? egy farab volt?
2011. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
19%
Lehet hogy ajándékba kapta valahonnan. Pl mint egy termékminta...
2011. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
van egy rossz hírem...
2011. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
46%

# 5

akkor nem tagadná le

2011. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

Egy darab volt. nem szedek bogyót, óvszert használunk. Azt mondta leht még régről maradt nála, pl, mikor tasójáéknál voltunk pár napra, vagy nyaralás után.

Hát nem tudom.

Minden esetre most eléggé szarul érzem magam ő meg már alszik.

2011. dec. 21. 23:10
 9/51 anonim ***** válasza:
80%

hat ez tenyleg gáz:(

uhh..nekem ugy bukott le a volt pasim,hogy az anyjaéknal voltunk,és ott nem tartottunk gumit.és mondom neki az övtaskadban van egy,hozdd azt.erre hozza a táskát a gumi meg sehol.magyarul elhasznalta..

2011. dec. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
73%
Ezért nagyon le leszek pontozva:), de most rúgnám fel azt a szabályt, hogy nem nézek bele a levelezésébe és a telefonjába stb, márpedig azért, mert a bizonytalanságra rámehet a kapcsolat. Één ezt tenném, mert ismerem magam, nem tudnék bízni benne, akkor meg úgyis vége. Persze ha nem találok semmit, az nem bizonyíték, de hátha..
2011. dec. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!