Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is szokott kiabálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is szokott kiabálni a párotok, ha haragszik? (férfi a nővel! )

Figyelt kérdés

Egyik nap találkoztunk, (nem élünk együtt, 1 éve vagyunk pár) és nekem borzasztó rossz kedvem volt, amire ő is rátett egy lapáttal még az elején. Úgyhogy egész idő alatt nem is szóltunk egymáshoz, majd megelégelte és elkezdett velem kiabálni, hogy mi a fene bajom van (sokszor elmondtam már neki, családi problémák, folyton stresszelek), és ez nekem nagyon rosszul esett. Igazából már attól jobb lett volna ha átölel és együtt érez, erre elkezd velem kiabálni! Sosem történt ilyen és ki se néztem volna belőle!


Most attól félek, hogy nem is ismerem és ez, ha esetleg később úgy döntenénk, hogy együtt akarunk élni, akár bántalmazásba fordulhat át.

(Bár rögtön bocsánatot kért, amikor rákérdeztem hogy tényleg kiabál velem?)



2016. márc. 25. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem szokott, de haragudni sem szokott rám.
2016. márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Mi csak néha kiabáltunk egymással, nagy veszekedésnél. Utána megbeszéltük persze. Három éve vagyunk együtt, sosem bántottuk egymást. Szerintem minden emberi kapcsolatban elpattanhat a cérna annyira, hogy kiabáljon. Lássuk be elég ritka, hogy valakivel soha életében nem veszekszik senki. Ha utána meg tudtátok beszélni a problémát, akkor azért nem venném ezt olyan szigorúan.
2016. márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A mi kapcsolatunk is még viszonylag friss (1 éves) és én vagyok a férfi, és nem szoktam kiabálni, és nem is tervezem. Megalázónak tartom az indulatos veszekedést, és szégyellem magam, ha valamin így felhúzom magam (bár már évek óta nem fordult ilyen elő).


Szerintem ugyanezeket, amiket leírtál, mondd el a párodnak is egy nyugodt pillanatban. Lehet, hogy neki is rossz napja volt, és pont így, rajtad csapódott le az indulata. Mindkettőtöknek meg kell értenie és tennie kell érte, hogy ez ne forduljon elő, egymás mentsvárainak kell lennetek, ahol biztonságot és megnyugvást nyertek, bármilyen rossz kedvetek is van.

2016. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg neki is rossz napja volt.Mond el neki azt amit itt leírtál és remélhetőleg tanul belőle.

F40+

2016. márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

azért eléggé túlzás egyből arra gondolni, hogy majd meg is ver, csak mert kiabált veled...

én is szoktam indulatosan veszekedni a barátommal, és olyankor nyilván durvábban szólunk egymáshoz és felemeljük a hangunkat. de soha nem bántott, nem tett semmi rosszat. 4 éve vagyunk együtt.

2016. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az exem a végén már folyamatosan kiabált velem. Már féltem, mikor hazaér, mit talál, amiért ordíthatna. Egy pókhálót a falon, vagy hogy valamit nem töröltem le jól, vagy nem jó helyre raktam. Ő még bocsánatot sem kért, azt mondta, meg kell értenem, mert a munkahelyi problémái miatt van.

De ha nekem volt rossz kedvem, ő is úgy reagált, hogy felkapta a vizet, hogy mi a f...sz bajom van?

Én meg megértettem, mert szerettem és mert az elején egy kedves, udvarias, rendes srácnak ismertem meg és mindent megpróbáltam, hogy ezt a srácot kapjam vissza, de nem jött össze.


Ha csak egy alkalommal történt meg veletek, amit leírtál, lehet, mindkettőtöknek csak rossz napja volt. De ha ilyen irányba megy el a kapcsolatotok, akkor nem éri meg, mert csak szenvedni fogsz mellette, mint a kutya.

2016. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem szokott leordibálni,de nem is szoktam dúlni-fúlni szótlanul... Az exem csinált ilyet állandóan és akkor én is felemeltem a hangom.
2016. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A jelenlegi még nem kiabált velem, remélem nem is fog. Az exem elég sűrűn ordítozott, még az anyámat is szidta.

Egyébként meg már ne is haragudj oké hogy vannak problémáid, de ha a pároddal találkozol, akkor miért nem tudsz megfeledkezni róluk, hiszen ő lenne a legjobb hogy kizökkentsen a depiből. Erre te még vele is flegmázol, rosszul esett neki. Ne merülj bele az önsajnálatba, foglalkozz vele .is!

2016. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

valaki elárulná, hogy miért lettem leszavazva?

szerintetek ha valaki kiabál, az már csak egy erőszakos, agresszív, verekedős alak lehet? akkor is ha egy éve vannak együtt, és egyetlen egyszer fordult elő?

2016. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van 9-es!

Embere,vérmérséklet válogatja,hogy ki milyen.

Van ahol a másik fél,a nő is kiabál.

Akkor az ezek szerint az ugye természetes.

4-es

2016. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!