Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet a kapcsolatomon valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a kapcsolatomon valahogy még javítani?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt a párommal és van egy 16 hónapos lányunk. A terhesség és a szülés nagyon megváltoztatta a kapcsolatunkat szexuális téren. Egyáltalán nincs igényem már rá, vele ellentétben. Kavarognak bennem az érzések, teljesen tanácstalan vagyok. Emberileg nagyon szeretem, ragaszkodok hozzá, viszont a szex nem megy vele. Nem tudom eldönteni, hogy mit is érzek. Fontos nekem, de a szex egyáltalán nem hiányzik. Nem érzem, úgy hogy nem szeretem, akkor miért nem megy? Elhidegültem volna? Vagy már nem szeretem mégse, csak a megszokás tart mellette?
2015. aug. 21. 22:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Abba beleegyeznél, hogy akkor megcsaljon?
2015. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes kérdés, mert egyik pillanatban azt mondom neki menjen nyugodtan és keressen valakit, a másikban meg úgy érzem, hogy nem bírnám elviselni, ha mással lenne.
2015. aug. 21. 22:36
 3/30 omba ***** válasza:

Hú, hát én ezt megúsztam, mi a szülés előtt napokban is.

:D


Ő mit szól ehhez?

Mással sem tudod elképzelni a szexet, vagy csak vele nem?

A gyerekkel foglalkozik-e?

A pici mennyire fáraszt le?

Ilyesmik, de jobb lenne beszélnetek erről, nem vezet jóra.

2015. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy nagyon nem ilyen voltam terhesség előtt. Minden nap volt szex. Eleinte a hormonokra fogtam, de ennyi idő után nem mondhatom, hogy azok okozzák a problémát. Más férfi sem érdekel. Sokat segít a gyerekkel kapcsolatban. A kislányom a tipikus örökmozgó gyerek. 16 hónapja nem aludtam egy normálisat. Már arra sem fognám, hogy fáradt vagyok, mert hozzászoktam és sokkal kevesebb lett az alvásigényem. Próbálom vele megbeszélni, de nem vesz komolyan. Azt mondja, hogy nincs semmi baj, adjak időt magamnak. Hiába mondom neki, hogy ez nagyon megbosszulja majd magát, de csak legyint rá, hogy nem lesz semmi baj. Már ő sem közeledik. Nem tudom, azért mert már nem akar engem vagy azért mert nem akarja, hogy csak ezen jár az esze. Ha kérdezem az a válasz, hogy tudja, hogy fáradt vagyok és nem akar még ezzel is zargatni. Szuper férj amúgy egy szavam nem lehet. Rengeteget dolgozik, de ennek ellenére besegít a háztartásba és sokat foglalkozik a lányunkkal is.
2015. aug. 21. 22:57
 5/30 omba ***** válasza:

Hát inkább ne aggódj, az jó, hogy megbeszélhető téma... Lehet ám, hogy máshol van erre megoldása, de nem gondolom.

Ha jó apa, jó férj, akkor OK.

Férfiszemmel azért nehéz megérteni hogy megy egy valakinek napi szexről a nullára - feszültség nélkül?

2015. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Annyira elrontottam a dolgokat. Tudom, hogy én vagyok a hibás. Elhanyagoltam teljesen a gyerek miatt. Megszületett és onnantól kezdve csak ö létezett. Tudom, hogy nagyon nehéz neki a szexmentes élet, mert vannak igényei. Mindig azt mondja, hogy rám érdemes várni. Valamelyik nap hosszú hónapok óta végre normálisan felöltöztem. Magassarkú miegymás. Vártam, hogy megdicsér. Hát nem dicsért. Kérdeztem, hogy jól nézek ki, erre mondta, hogy jól, de nem láttam azt a régi fényt a szemébe. A barátnőm párja észrevette, hogy kicsíptem magamat és mondta a barátnőmnek, hogy milyen csinos vagyok és hogy sokat fogytam. A férjemnek nem tűnt fel, a barátnőm párjának igen. Ez nagyon elgondolkodtatott.
2015. aug. 21. 23:09
 7/30 anonim ***** válasza:

Érdekes, de én a helyedben inkább aggódnék.

Nem hiszem, hogy hasonló helyzetben én várnák rád vagy bárki másra...


Vegyél erőt magadon vagy keress egy terapeutát.

Ha esetleg megcsalt, lépj túl rajta gyorsan, tényleg, és igyekezz visszalendülni, mert erre rámehet minden, amit most az életed részének tekintesz.

2015. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Szoptatsz még? Együtt alszotok a gyerekkel?


Őszintén, a leírtak alapján én gyanakodnék, hogy van valakije.

2015. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

bocsi, a #7 kommentemnél kimaradt egy NEM, vagyis nem várnék rád.


Remélem nem tettél semmit a kommentem alapján, oops...

2015. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Alváshiányod van, csak már nem érzed, és ezért hiszed azt, hogy nem igényled a szexet.

Azt viszont tudnod kell, hogy így el fogod veszíteni, vagy már el is veszítetted. Ha megcsalt, azért csak magadat okolhatod. Észrevette, hogy kicsípted magad, de nem jelezte, mert te sem jelzel neki.

Gondold végig, hogy akarod-e a párodat, és ha igen, akkor tegyél érte! A férfiak sokáig megértik, hogy a gyerek a legfontosabb, és nagyon sokáig elfogadják az elhanyagolást is, de nem örökké. A gyerek mellett is jutna időd egy gyors kézimunkára, vagy bármire. Még akkor is ha nem hiányzik a szex.

2015. aug. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!