Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most jottem ra, hogy a testepi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jottem ra, hogy a testepito ferjem hosszu evek ota szteroidokat szed. Mit tennel a helyembe?

Figyelt kérdés
Most mar tudom,miert volt olyan sokszor ideges feszult! Nem tudom elfogadni,ezert teljesen megromlott a kapcsolatunk. Hazudott nekem eveken keresztul. 8 eves gyerekunk van.
2016. márc. 26. 21:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%
Melyik hatóanyagút Diabanolból? Mi van a dobozon pontosan? Nem mindegy.
2016. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
63%
Elso korben en elmondanam neki, hogy ha mar ilyen kemenylegeny, hogy szteroidot hasznal akkor legyen toke beszurni mert ezek a szemes szarok nagyon hamar megolik a majat.
2016. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
51%

"8 eves gyerekunk van."


Vagyis kb. egy évtizede vagytok együtt, és csak "most jöttél rá??!

Nagyon szőke lehetsz!!

2016. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
38%

Sok laikus.....

Nagyon szeretheted, ha ennyire kiborultál, főleg hogy sugárzik rólad a hozzá nem értés.

Az embernek van egy fizikai korlátja, amit nem tud normális esetben átlépni, edzhetsz amennyit akarsz, de eljön az az idő, amikor ha tovább akarsz lépni, a tökéletes étrend, a tökéletes edzésterv sem segít.

Emellett ha a férjed ebből él, pl. szükséges mindig jobbnak és jobbnak lennie, akkor nincs más választása.

Számos híres testépítő használja, mert nem tehet mást. Ha nem használja, használja más, és majd megél más.

Egy felnőtt férfiről van szó, eltudja dönteni, hogy számára mi a fontos, és mit szeretne, nem kell gyerekként kezelni.

Gondolom Ő sem büszke rá, (persze, lehet csak az eredményt várja..) amit nem szabad elfelejteni, hogy egy átlag (kezdő) ember szteroidozhat.. semmit se ér.. mármint, semmi értékelni valót.


Ha szereted akkor szépen felnőttként viselkedsz, és megbeszélitek. Nem letámadóan, hogy jaj ez milyen rossz, Te rossz ember vagy, stb. Hanem meghallgatod, és ha gyerekes is a kifogása de látod rajta, hogy igazat mond elfogadod.

Nem véletlenül kellett titkolja.. gondolom.

2016. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Azert haragszom,mert nem mondta el, es azert is mert nem gondol arra,hogy a gyereket fel kellene nevelni !

Egyebkent versenyre keszul, de tagadja,hogy barmit is hasznalna!Mar regebben is reszt vett egy versenyen,a kepeket nezegettem,hat ott is koxolt szerintem.

Nem tudom miota csinalja, de most,hogy keszul a versenyre hosszu ido ota szedi abban biztos vagyok. Egyebkent az egyik ismerosunk most halt meg fiatalon, o is testepito ha jol tudom 2 gyereke van. A szivevel volt valami gond.

2016. márc. 26. 22:02
 16/32 anonim ***** válasza:
89%
Párom nővér és nemrég halt meg náluk egy szteroidos. Huszonéves volt, agyvérzéses, egész jól alakult a rehab. Aztán hirtelen halál. Erre soha nincs mentség, magyarázat. Magának kereste, megkapta. Amikor gyerek is van a képben, az ilyenek 10x-es férgeknek számítanak. Aki ezeket kimosdatná és támogatná, az 100x féreg.
2016. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
88%

Ritka nagy balfa* lehetsz te, már ne haragudj hogy ezt nem vetted észre éveken keresztül mikor van egy 8!!! éves gyereketek!!De még csak eszedbe sem jutott hogy esetleg utánanézzél a dolgoknak!!

S még csak soha nem is volt gond a potenciájával igaz?Nem hiszem el hogy valaki ekkora szerencsétlenség legyen!!!

2016. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
60%

Szerencséd, hogy nem a testépítés témakörben írtad ki ezt a marhaságot, mert szétszednének.

Bocs, de nettó hülyeséget írsz össze-vissza.

2016. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
77%

Ja, versenyzik, akkor nyilván kokszol, máshogy nem lehet. A naturál versenyeken kevés koksz megy, a többin sok. Ez eléggé ismert dolog.


De az gáz, hogy hazudott. OK, a szteroid is gond lenne nekem, de mondom, versenyzőnél nincs más lehetőség, evidens, hogy megy anyag. Nem teljesen mindegy, hogy ész nélkül vagy azért visszafogottabban, persze. Csak mert valamit tol, még megöregedhettek együtt, ezt nem lehet tudni, de nem egészséges, az tuti. De a versenyszerű testépítés nem az egészségről szól.


De miért nem elég tökös ahhoz, hogy ne hazudjon róla, azt nem tudom.

2016. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Igazatok van en nem vagyok kepben ebben a temaban ! Irtam az elobb,hogy nekem az faj a legjobban,hogy nem mondja el, vegul is mindenki magabol indul ki. Ennyi erovel mas dolgokat is eltitkolhat elolem . Amikor az elso versenye volt akkor meg nem ismertem. Koszonom a valaszokat!
2016. márc. 26. 23:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!