Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 17 évesen azzal lemegyek...

Ha 17 évesen azzal lemegyek egy orvoshoz hogy csináltam egy nagy baromságot, szteroidokat szedtem, akkor nem fog elküldeni az anyámba?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen 15 éves koromba kezdtem el lejárni edzeni,elég szépen fejlődtem is,két éve nyomtam bőven volt látványos eredmény,kb 25 kiló jött fel,de még aránylag száraz voltam,nem volt tökéletes a formám de kockás volt a hasam,szóval annyira nem voltam zsíros.Eléggé megszállottja lettem a sportnak,állandóan testépítőket,motivációs videókat néztem,imádtam az egészet.Sokkal jobban éreztem magam az edzéstől a tanulás is sokkal jobban ment,meg úgy minden.Aztán megtalált egy gyerek a kondiba,azzal hogy mit szedek :D elkezdte magyarázni hogy a szteroiddal milyen rohadt jól lehet fejlődni rá is 20 kiló jött fel KÉT hónap alatt.Tudtam hogy káros meg minden,de egyszerűen ki akartam nagyon próbálni.Sustanont használok két és fél hónapja az eredmény tényleg nem semmi,de egyszerűen rosszul érzem magam attól hogy csalok,és hogy még bele is dögölhetek.Most kezdenem a kúra levezetését,de arra gondoltam orvoshoz is el kellene mennem nehogy maradandó bajom legyen.Nagyon be vagyok szarva hogy mi lesz,főleg hogy még 18 se vagyok és lehet hogy az egész életemet elbasztam ezzel a hülyeséggel.Eddig gyerekkoromba nem ittam,nem buliztam,nem cigiztem,semmilyen káros szenvedélyem nem volt,jól tanultam,sportoltam,és egészségesen táplálkoztam.Most lehet hogy mégis egy rokkant leszek :( Na a kérdés igazából az hogy a helyembe ti mit csinálnátok?Ha a szüleim megtudják nagyon kiborulnak,de mivel ez illegális lehet az orvos is elküldene az anyámba.Levezetni tudom hogy kell a kúrát,vettem hcgt meg zitát,de parázok hogy mi van ha nem működik.Azt mondanom se kell hogy többet ilyen szerekhez biztos hogy nem nyúlok.

2016. jan. 30. 20:24
1 2
 1/14 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem lesz gond, ha jól levezeted. De a doki sem zavarna el.
2016. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

--gömb--


Én biztos nem mennék orvoshoz konkrét baj hiányában.

Amúgy én csakis a kockázat miatt vetem el a kokszot, a "csalás" gondolata biztosan nem zavarna, de nem vagyunk egyformák. Persze ez csak hobbi szinten igaz, ha meccset nyernék csalással, az már zavarna azért ;)

Mindenesetre ez "Azt mondanom se kell hogy többet ilyen szerekhez biztos hogy nem nyúlok."

Nem rossz ötlet.

2016. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az orvos nem azért van, hogy leszidjon, hanem azért, hogy segítsen egészséges maradni.
2016. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet szól pár rossz szót, de segít.A levezetést csináld meg, mert akkor tényleg baj lesz, ha kihagyod.
2016. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A csalást ugy értem hogy pl én 20 kilóért 2 évig dolgoztam valaki meg két hónap alatt éri el.Ezt nem tartom igazságosnak akkor sem ha én vagyok az aki két hónap alatt éri el.Akkor a másik kérdés.A doki tud ebben valamit segíteni?Sok helyen olvastam,hogy mivel ez illegális nem nagyon tanítják nékik.
2016. jan. 30. 21:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Figyelj. A csontozatodnak nem biztos hogy jot tett, sem az izuleteidnek a 15 eves kori susta. De ennyire ne parazz ra. Elmehetsz orvoshoz bar nem tudom hogy mit varsz tole? Nincs szteroidhatastalanito-visszafordito gyogyszer. Vervetelre mondjuk erdemes lesz jarnod,ha tenyleg aggodsz.
2016. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17* bar ez mindegy. A doki nem fog megpofozni. Bar hogy adod be a szuleidnek hogy vervetelre jarsz...
2016. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére 17 éves korodban már van egy kialakult hormonrendszered, még ha nem is felnőtt. Minden esetre ez rontott valamennyit a receptorok érzékenységén.
2016. jan. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Szánalom, és nem az, hogy kokszolsz, hanem hogy itt nyavalyogsz a semmiért. Csináld meg a kúrát, utána vezesd le azután pedig majd eldöntöd, hogy maradsz inkább naturál vagy sem. De ha nincs gond, akkor igazán ne siránkozz mint valami kis p#csa. Na tessék most jól le lehet pontozni!
2016. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Így már ő nem naturál. :D
2016. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!