Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kezelni egy iszonyú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kezelni egy iszonyú makacs embert?

Figyelt kérdés

olyan típus,hogy ha te azt mondod neki,hogy a tej fehér, de szerinte fekete, akkor az istenért nem tágít,és szentül megvan győződve,hogy az fehér. csak az lehet jó,amit ő gondol,és ebből vannak vitáink. pl ha bármilyen téma szóba jön,és nem értünk egyet (ami gyakori).egészen banális dolgokon is már sajnos.

ő mondta még az elején is,hogy makacs és nagyon, csakhogy ez nekem ugye az első hónapokban különösebben nem tűnt fel.

még mondták is az ismerősei, hogy ne hagyjam,hogy a fejemre nöljön, de ez szintén még az elején volt, én meg nem értettem miről beszélek.

hát már tudom.

csak azt nem, hogy most ezzel mit kezdjek. alapvetően szeretem, de ez néha nagyon idegörlő.


2016. márc. 26. 22:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*hogy az fekete. bocsi :D
2016. márc. 26. 22:27
 2/17 VirágésBence ***** válasza:
70%
Beszéld meg vele, mert ez olyan tulajdonság amire ha figyel és akar rajta változtatni, akkor tud is, vagy legalább mérsékelni egy kicsit.
2016. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Ez a makacs ember nő vagy férfi?
2016. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy ezzel se sokra megyek. legalábbis nem nagyon, tudja,hogy ilyen, csak a változás nem nagyon megy.
2016. márc. 26. 22:30
 5/17 A kérdező kommentje:
férfi
2016. márc. 26. 22:30
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem fogsz tudni mit kezdeni vele, soha semmiről nem fogod tudni meggyőzni. Azért az ilyen embereknek kívánom, hogy egyszer emberükre (nőjükre) akadjanak, aki frankón helyre rakja őket.
2016. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
én is attól tartok,hogy marad ilyen és kész. csak az meg nem megy,hogy mindig meghunyászkodjak. a sok vitát meg már nagyon unom.
2016. márc. 26. 22:43
 8/17 Blade Bone ***** válasza:
55%
Majd ha a saját maga érdeke megkívánja, hogy alkalmazkodjon, csak akkor fog.
2016. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%
Birom az ilyen makacsozást.Abba nem gondoltál bele,hogy igaza is lehet? Ha ő erőltet valamit,te pedig valami mást (mindenki azt hiszi,hogy neki van igaza) akkor ugyanolyan makacs vagy te is.Engedni kellene és nem csak neki.
2016. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Másokkal is így viselkedik vagy csak veled ilyen makacs?
2016. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!