Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok, és 4...

14 hetes kismama vagyok, és 4 napja iszonyú, féloldali fejfájás-görcsök gyötörnek. Még soha nem éreztem ilyent. Hol előjön, hol eltűnik. Kicsit meg vagyok ijedve, hogy mi ez? Mivel lehet kezelni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt nem tudom megmondani,h miért van,de nekem is igy volt a 12.-16.hét között! Azóta szerencsére kevesebbet fáj a fejem!

Egy algopyrint nyugodtan bevehetsz! Nekem még a vizes borogatás vált be. Próbáld ki hátha neked is beválik!

25hetes kismama!

2009. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na én épp így vagyok pont 3-4 napja....én bevettem egy panadolt rá de semmit se ér, már aludtam, mindent kipróbáltam, végül a kólától lett jobb , most egy fél órája.

Nem azt mondom h ez a megoldás, de esetleg próbáld ki te is.

12+6 hetes

2009. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, közben utánaolvasgattam a neten, valószínű, hogy ez migrén és a hormonok miatt alakulhatott ki most a terhesség alatt. Hát, nem örülök neki, mert elég elviselni, de remélem tényleg átmeneti állapotról van szó! :)

2009. ápr. 27. 09:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont ezt írtam volna,de látom megtaláltad a választ.Nekem már a terhesség előtt volt migrénem.A megoldás nem a cola,vizes borogatás!!!

Sötétítsd be a szobát,zajmentes környezet és próbálj meg aludni+algopiryn.

Jobbulást!

2009. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!