Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig emlékeztetni fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig emlékeztetni fogom arra, hogy meg akarta csalni a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Egy barátom, akinek van barátnője meg akart csókolni, mikor kettesben maradtunk rövid időre egy bárban. Elutasítottam, nagyon kínosan érezte magát utána. Most pedig megkért, hogy ne beszéljünk, mert könnyebb neki így. Lehetünk még barátok, vagy mindig arra fogom emlékeztetni, hogy meg akarta csalni a barátnőjét? Ki mit gondol erről a helyzetről?
2016. márc. 27. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te túl tudod tenni magad ezen és laza vagy, nem akarod őt emlékeztetni rá, akkor ő is fel fog engedni majd. Leginkább rajtad múlik ez most.
2016. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 VirágésBence ***** válasza:
Szerintem mivel nem történt meg ezért egy idő után már nem lesz vészes a helyzet, legalábbis attól függ, hogy te hogyan kezeled.
2016. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tőled függetlenül magában kell helyre tennie.

Gondolom elég para neki, hogy nehogy visszamond a barátnőjének és ráadásul ugye kudarcélmény is.

De az is lehet, hogy többet érez irántad és így kellemetlen neki a dolog.

Szerintem hagyd békén egy darabig, majd úgyis keres, ha készen áll.

2016. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És vajon mennyi idő kell majd neki?
2016. ápr. 1. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!