Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy lánynak felteszem azt a kérdést, hogy szeret-e még, akkor miért nem válaszol?

Figyelt kérdés
Interneten kérdeztem tőle, mert eléggé megromlott a kapcsolatunk. Nem akar többé találkozni velem, de mikor rákérdezek, hogy szeret-e még, akkor nem válaszol. Vagy visszakérdez vagy kitér a válasz elöl. miért nem mondja, hogy igen vagy nem?
2016. márc. 27. 16:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Erre mondják: ha nincs válasz, az is válasz.
2016. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, ne legyél már naiv és hülye.

Rosszat akarunk? Elmondjuk neked a véleményünket, hát ha ezzel is bajod van, akkor minek tetted fel a kérdést?

2016. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
Utálom, amikor valaki úgy teszi fel a kérdést, hogy csak pozitív válaszokat vár rá...
2016. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én meg a hülye válaszokat utálom. Direkt írom, hogy órák óta beszélünk, nem arról van szó, hogy ne szeretne vagy nem érdekelném, de nem mondja ki. Szí?
2016. márc. 27. 17:39
 15/18 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy órák óta beszéltek. Valószínűleg kedvel, ezt elismerem.

Van rá egy icikepicike esély, hogy szeret. De akkor nagyon-nagyon-nagyon-nagyon félénk vagy iszonyatosan haragszik rád. Fenáll valamelyik?

Egyébként pedig 99%, hogy nem szeret, vagy nem úgy néz rád, stb és nem akar fájdalmat okozni az elutasitassal. Persze jobb lenne, ha inkább kimondaná/leirná. És ezt nem neten kéne megbeszélni, egyébként. Az is elég beszedes, hogy személyesen nem akar látni. Netem jól elvan veled, ennyi.

Tiszta szívből kívánom, hogy tévedjek. De sajnos nem fogok.

2016. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nagyon haragszik rám igen.
2016. márc. 27. 17:49
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha haragszik rád, az más.

Akkor csak szívat a hallgatással.

(Ha haragudna rád ÉS nem szeretne, akkor nem leveleznétek, az fix.)

2016. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2016. márc. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!