Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebook miatt hiszti? Más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook miatt hiszti? Más lánynak is rosszul esne, vagy csak az én barátnőm van egy 5 éves szintjén?

Figyelt kérdés

Nem a tipikus lájkoltam egy másik csajt eset, hanem az a baja, hogy megosztott az idővonalamon valami szerelmes cuccot, amire nem volt semmi reakcióm. Őszintén megmondom, hogy csak az értesítést néztem meg, de ez még nem azt jelenti, hogy nem szeretem. Utàna egy ideig még tök normális volt, de este mielőtt lefeküdtünk mondta, hogy ez nagyon rosszul esett neki, mert egy részt írt hozzá valami aranyosat (?) másrészt ez lett volna az első nyilvános bejegyzés és én még csak egy lájkra se voltam képes, ebből azt veszi le, hogy nem érdekel. Aztán az ágy másik oldalán aludt. Reggel próbáltam úgy tenni, mintha nem törtênt volna semmi, de ő még mindig hiztizett, búcsúcsók se volt.

Egyébként kedves, aranyos lány, de olyan apróságokon bevágja a hisztit, hogy az hihetetlen. Ebből is akkora ügyet csinál, de kit érdekel a facebook? Ha rajtam múlt volna az sem lenne kint, hogy együtt vagyunk, persze ezen is fennakadt, hogy biztos szégyenlem. Pedig alapjáraton ő sem fészfüggő, sőt, van hogy napokig fel sem lép.

Nagyon idegesítőek ezek a dolgok, napi szinten van valami kínja és kezdek belefáradni. Szeretem nagyon, de inkább egy nőre vágyok,aki társam az életben, mint egy kislányra, aki jobban lefátaszt a f#szsággával, mint 10 óra munka.


2016. márc. 10. 06:16
1 2 3
 1/26 Költőnő? ***** válasza:
15%
Úristen, neee... engem egyáltalán nem érdekel a fb
2016. márc. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
Én egyszer leülnék vele komolyan beszélgetni, és ha tovább folytatná, kiraknám. Hisztizzen másnak, ne nekem.
2016. márc. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hú a barátnődnél bajok vannak, de szerintem nem konkrétan a facebook, ülj le vele.és beszéljétek meg miért nem hisz a kapcsolatotokban.
2016. márc. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
33%

Alapvetoen szerintem tul magas elvaras egy lanytol/notol, hogy ne hisztizzen be aprosagokon. Legalabbis a legtobb no igy mukodik. Amit te aprosagnak latsz, az egy nonek sokkal nagyobb dolog, mert mi mindent tovabb gondolunk es tenyleg muveszet szinten csinalunk bolhabol elefantot, amit aztan meg se akarunk magyarazni, hogy milyen keplet alapjan jott az ossze, egyszeruen csak egy elmaradt like-bol levonunk olyan messzemeno kovetkezteteseket, amiket egy ferfi akkor se tudna, ha nagyon akarna. Es ezzel nem a noket akarom bantani, mert szerintem jo az, hogy minden aprosagbol iszonyat szovevenyes kovetkezteteseket vonunk le, csak hat ez neha nagyobb balhekhoz is taptalajt biztosit, amit meg aztan a pasik szivnak meg.

Azt teljesen megertem, hogy valami reakciot vart volna es szomoru/duhos, amiert ez elmaradt. Viszont azt nem ertem, hogy miert kell a fb-on csinalni ezt! Ez kirakat szerelem. Masok elotti "villogas". Utalom, amikor a fb-on elik a parkapcsolatukat az emberek. Es a legviccesebb, amikor egy haztartasban elo szerelmesek postolgatnak egymasnak! Ott van veled este, ha van egy szerelmes akarmi, amit meg szeretne mutatni neked, akkor mutassa meg otthon. En is szoktam neha szerelmes dolgokat postolni a ferjemnek, de csak es kizarolag ugy, h a lathatosagnal nem nyilvanost allitok be, hanem azt, hogy egyedul o lathassa!!! Vagy messengeren kuldom. Soha nem eljuk mi se a fb-on a szerelmi eletunket, mert ez masokra baromira nem tartozik, meg NEM iS ERDEKLI OKET! Ezt esetleg probald meg vele megertetni, meg mielott raszokik, hogy kirakatba tegye q kapcsolatotokat.

2016. márc. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
37%
Jézusmáriaszentjózsef! Én konkrétan sikítófrászt kapnék az ilyentől, döntsd el gyorsan, hogy ezt mennyire vagy képes hosszasan tolerálni. Lássuk be a tapasztalat azt mutatja, hogy valaki egy ennyire piszlicsáré dologból is nem létező problémát kreál és drámázik, ott sok nyugalomra nem számíthatsz a jövőben. Egy felnőtt nőtöl ez borzasztó szánalom én amúgy is jókat derülök(bár leginkább nem érdekel), amikor valaki havi/éves akármennyi váltásban az épp aktuális szeremével hotldiglanholtodiglan és ezt bizonyítandó megy a folyamatos nyilvános üzengetés. Mi a frnacnak írogassak valakinek, akivel rendszeres kontaktom van, de ha külföldre távozik a kedves is privátban keresem, mert valószínű az radai rosseb nem kíváncsi arra rajtunk kívül, hogy mennyire szeretjük egymást, avagy ki mennyire hiányzik a másiknak. Sosem értettem miért kell ezt a nyilvánosság arcába dörgölni, mennyivel lesz attól jobb, működőképesebb stb... A legutóbbi gimis osztálytalánkozónkon volt olyan aki megkérdezte férjhez mentem-e, mert akivel nem tartom a kapcsolatot, annak mindez az adatlapomból nem volt egyértelmű, miért is lenne. Nem szégyenlem értelemszerűen, de nem pakolom tele a FB-ot képekkel, persze van, amin rajta van a férjem, de random módon, nem élesben, Neki meg még csak fiókja sincs. Mindenesetre ha egyenlőre ez még belefér Neked, akkor egyszerűen állítsd be a fiókodnál, hogy ne írhasson senki sem az üzenőfaladra, csak Te (nálam mindig is így volt) és mondd meg neki, hogy vele sem teszel kivételt, értse ezt meg. Így ezt kikerülheted a jövőben, akárcsak a megjelöléseknél, ahol szintén opcionális, hogy jóvá hagyod-e. Ezen akkor nem lehet kibuknia, de ha mégis megteszi, akkor egyértelműen egy éretlen drámakirálynő, akit jobb ha mielőbb lapátra teszel. Lehet ez túlzásnak tűnik, de nálam kiveri a biztosítékot amikor felnőtt emberek a FB körüli baromságokkal foglalkoznak, a helyett, hogy élnék élesben, normálisan az életüket, magasról tojva arra, hogy ki mi a fenét gondol minderről. Van az én munkahelyemen is hasonló kaliber, legutóbb azon bukott ki, hogy nőnapra csak egy sportszeletet kapott, a valentin napot meg a párja abszolút elfelejtette. Jobb az elején tisztázni, mik az igények, az elvárások, ha nagyon eltérőek mindezek hosszútávon kibukik a dolog. Nálunk ebből sosem volt probléma a fent említett kettőt ugyanúgy elfelejtem én is, akár a férjem, a születésnapokkal már jobb vagyok, de azt a mai napig nem tisztáztuk mikor is lenne évfordulónk pontosan. Oké, az megvan mikor házasodtunk, kéttanús szertartás volt mindkettőnk igénye, így akkor is maximum koccintunk, nem ettől fogunk párként funkcionálni szerintem. Viszont az tényleg fontos, hogy ezek a dolgok passzoljanak, mert az eltérő igények állandó viták forrásai.
2016. márc. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%

Nem fog tetszeni a válaszom, mert látszik, hogy szimplán "támogatókat" keresel a kérdéseddel. De szerintem neked valami más bajod van vele, azért akadsz ki ezen. És/vagy nem tudod megérteni, hogy mindenkinek más a gondolkodásmódja, nem mindenki olyan, mint te.

Én például nem vagyok tini, és nem a fészbúkon élek, sok ismerősöm sincs ott. De én is megsértődnék hasonló esetben. Nálatok itt most nem arról van szó, hogy naponta ezerszer posztol a faladra, ami tényleg idegesítő, és abszolút érthető lenne, ha egy jó részét figyelmen kívül hagynád. Egyetlen poszt, ráadásul az első...

Tudod, ez kb. olyan, mint régen a képeslap vagy levél. Mondjuk, XY küldte WZ-nek, utóbbi se nem válaszolt, se nem köszönte meg. A feladó jogosan feltételezhette, hogy a címzettet baromira nem is érdekli.

Ha tényleg szereted őt, akkor értsd meg, hogy ő így is kifejezi a szeretetét; te meg örülj neki, és méltányold. Ráadásul semeddig nem tart lájkolni, vagy odaírni, hogy "köszönöm". Ha meg még reagálsz is egy-két mondattal, attól sem lesz semmi bajod, legalábbis ha nem esik nehezedre kifejezni az érzéseidet vagy kifejteni a véleményedet.


Azt meg ne mondd, hogy nem érdekel a fész, mert akkor nem lennél fent. Ha pedig használod, és ez már egy komoly kapcsolat (nem pár hetes vagy hónapos), akkor miért ne legyen kint, hogy együtt vagytok? Persze nem kötelező. Engem sem érdekelt, és csak egy év után írtuk ki, és nem az én kezdeményezésemre...

2016. márc. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, engem lányként nem érdekel. Egyszer kiposztoltam egy vicces videót barátom falára, letörölte, mondván nyálas, pedig én se osztok meg minden vackot nála. Annyit mondtam félig röhögve félig bosszúsan, hogy na szép, letörölte a posztom. Aztán ennyi.


Szerintem nem egészséges ezt ennyire komolyan venni. Persze biztosítsd arról, hogy szereted, de ez a Facebook...

24L

2016. márc. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%

6ossal tudok egyetérteni, nem halsz bele.

Az én paromnak is fontos, hogy legyen kint egyrészt, másrészt néha eszébe jut, hogy miert nincs kint egy eve új kozos képünk mondjuk. Vagy ha van, szinte Sosem nalam.

Jeleztem szepen világosan én is h a FB egyaltalan nem érdekel. Viszont nőből van, neki ez fontos, ÉVENTE 3x2percet ra tudok szánni es boldogabb lesz.

Ellenkező esetben meg majd jon a kerdes h jaj miert ilyen prűd a csajom h nem engedi hatulra. Ami nagyobb keres es te egy ilyen semekkorat nem tudsz megtenni, annak ellenere h szolt a fontosságáról.

2016. márc. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem legalább élőben említhetted volna neki, hogy örülsz, hogy napközben is gondol rád. Nem azért, mert neked fontos, hanem mert tudod, hogy neki az. Szerintem is ürügyet keresel, nincs semmi gond, ha változtak az érzéseid beszéld meg vele, vagy szakíts.
2016. márc. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem a fb a fontos, hanem a nyilvánosság.


Ezért fontos neki az is, hogy kint legyen, hogy kapcsolatban vagytok. Mondjuk mert ettől érzi azt, hogy felvállalod, nem titkolod, hogy kapcsolatban vagy.

Tök mindegy, hogy te mit gondolsz erről, ha egyre többen használják, mondjuk információ gyűjtésre is.


Sok esetben ha valakinek tetszik egy srác/csaj, lecsekkolja facen, és ha látja, hogy nincs kiírva, hogy kapcsolatban van (tehát úgy veszi, hogy nincs senkije), akkor ráhajt.

És mindezt tökéletesen és teljesen független attól, hogy te mit gondolsz róla, és hogy használod!


Gondolom a csajod is azért sértődött be, mert nyilvánosan is kimutatta az érzelmeit, minden ismerőse, és a te összes ismerősöd előtt. Vagyis: írt az idővonaladra.

Te meg letojod, egy köszi, vagy egy szivecske nélkül. Most ez neki oltári ciki, úgy jön le, hogy ő fut utánad, te meg ignorálod.

Igen, tudom, neked nem, de sok embernek, aki kvázi a neten éli az életét, ez jön le. Ahogy neki is.


Más a szemléletetek, a világnézet, az elvárások, és illik ezeket közelíteni.

Neki ez fontos, erőltesd meg magad egy picit, és írj már ki valami cukimuki sza.rságot a rohadt facebookjára, hogy lássa, hogy te is, tényleg, rohadtul és kur.vára szereted.

Pont.

Neked fél perc, ő meg boldog lesz.


Ettől még tisztázhatod, hogy neked az nem szimpatikus, ha egy pár a fb-on éli az életét, magánügynek tartod a szerelmeteket, tehát nem fogsz naponta posztolni, és te sem várod el.

Egy-két közös kép évente meg azt hiszem, neked is belefér az életedbe, hogy ő is megkapja, amire vágyik.



Egy kapcsolat sok esetben erről szól: neki fontos, neked lényegtelen. Tehát neked az se számít, ha kiírod, meg az se, ha nem írod ki. Akkor akár ki is írhatod a fb-ra, hogy szereted.


Lehet, ő se szereti a székelykáposztát, de ha te igen, akkor megfőzi, hogy te örülj neki.

Vagy marha kényelmetlennek találja a csipkés bugyikat, nincs jobb, mint egy pamut nagyibugyi, de azért felveszi azt a kis rafinált csipke tangát, amire annyira begerjedsz.

Ilyen egyszerű.

2016. márc. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!