Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy bajban vagyok most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bajban vagyok most mit tegyek? Bov lent

Figyelt kérdés
Az van hogy az egyik lany baratomba mar regen szerelmes vagyok mondtam is neki de eddig mindig kapufat kaptam.Es most ujjaban meg osszejott az egyik osztalytarsammal es en akkor megmondtam mgamnak hogy tobbet nem probalkozok mert ugy is csak en szivanam meg es maradunk csak baratok(konnyu mondani)de par nap utan szakitottak:-?.Aztan tegnap meg volt koncert es o is eljott es pont mellem ult peddig ulhetet volna mashova vagy helyet cserelhetet volna.Lenyeg az hogy jo volt a koncert jl ereztuk magunkat igy neha neha raneztem es akkor o is ram es akkor mosolygot meg ilyenek.Es mikor hazafelementem akkor majdnem elert a siras es rohadtul hianyzott a jelenlete:S.Most akkor mi van megint bele estem volna? es a csajjal mivan miert csinalta ezeket:-?.Ha van tippetek akkor mondjatok meg kerlek elore is kosz 15/F
2010. ápr. 4. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy én is voltam hasonlóan egy sráccal. Elmondtam neki, hogy érzek valamit iránta, és ő nem akart semmit, de amikor arra kértem, hogy akkor ne legyünk annyit együtt, meg kiakadt. Ezek alapján lehet, hogy csak mint barát hiányzol neki, és akar melletted lenni :S

Én amúgy megpróbálnám féltékennyé tenni, és abból kiderülne mit érez. Lehet maga se tudja mennyire fontos vagy neki, de ha fenn állna a lehetőség, hogy elveszíthet ráébredne, hogy ezt nem akarja.

2010. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!