Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ilyen ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen ilyen esetben? Szerintem nagy bajban vagyok!?

Figyelt kérdés
A történet az hogy, én 16 éves srác vagyok, kissé érettebb gondolkodással, testfelépítéssel, kinézettel, mint társaim. A történet röviden az, hogy ezért társaságom is csak elvétve volt, de mostanába ahogy eljárok szórakozni, kialakult egy társaságom, akik ha lenn vannak, velük szívesen elbeszélgetek. Na de a baj az hogy, sokaknak több pénzük van( ilyen közeg),autójuk, szép barátnőik... mivel ők huszonévesek. Sajnos én is nagyon szeretném ezt mint ők, és én is annyi idősnek érzem magam mint ők, de igazából én csak egy 16 éves vagyok és ezt kellene magammal elfogadtatni nem? Lányoknál is ez a helyzet. A korosztályomtól szinte viszolygok, csak a 20-23 éves lányok jönnek be, és csak velük tudok beszélgetni.Szóval ez az egész, ez fusztrál, és a viselkedésem is kezd megváltozni... Sajnos gazdag emberek közé keveredtem....
2011. okt. 20. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor nősz majd fel, ha nem idősebb, példaszerű csajokba szeretsz bele, mint minden kisiskolás, hanem a korosztályoddal jössz ki jól
2011. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
De a korosztálya ÉRETLEN!
2011. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyszóval pénz kéne.
2011. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül helyes válasz 1.! Énis 16 éves vagyok , és gyakran úgy érzem, hogy néha le kéne butulnom hozzájuk, hogyha jól ki akarok velük jönni, nem azt állítom hogy minden korosztályombelit éretlennek tartom, de a többségét igen! , És nem azért leszek én vagy a kérdező érett mert a 20-23 éves csajok jönnek be, vagy huszonéves társasággal vagyunk,, hanem azért mert bizony el tudunk velük beszélgetni, van egy gondolkodásmódunk nekünk is, van egyéniségünk , és nem feltétlenül megyünk az árral. Félreértés ne essék, én nem huszonéves társasággal járok bulizni , és nem viszolygok a korosztályombeli lányoktól, pusztán kiábrándultam belőlük! (persze mindig vannak kivételek) Amugy te merre laksz kérdező? (16/F)
2011. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell keresni a hasonló gondolkodású embereket a saját korosztályodban. Az érettség egyébként nincs szoros összefüggésben a korral. Van, aki 25 évesen is link, és a 16 évesek között is van komolyan gondolkodó.
2011. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem , ne változzon meg a viselkedésed, és ha úgy érzed rossz hatással vannak rád ezek a "gazdagok" akkor ne lógj velük többet, hidd el a saját korosztálybelidekből is össze lehet válogatni egy jó kis csapatot!
2011. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel régen, most 20 éves vagyok.Elbasztam a fél életem mert nem voltam sem képes sem hajlandó az én korosztályommal kapcsolatot teremteni.Olyan dolgokba keveredtem ennek köszönhetően ami miatt egy életre lelki fogyatékos lettem.Bocsi nem lehúzni akarlak, de ilyen is megesik.De szerintem ezen úgysem fogsz tudni változtatni.Mások az értékrendek, neked még totál mással kellene foglalkoznod mint a huszonévesek.
2011. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

20:38 én szegedi vagyok.


Utolsó válaszoló: Pont ettől félek.

2011. okt. 20. 20:44
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát én Pesti, mondtam volna, hogy ugorjunk össze egyszer dumálni és hozzunk össze egy társaságok, de hát így azthiszem halott ügy :D
2011. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A jó embereket sajnos mindig egymástól messzire pakolják :S :-)
2011. okt. 20. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!