Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan megbántott. Ennyire nem érdekelném?

Figyelt kérdés

Az előzménye az volt hogy már hónapokon keresztül tetszettem neki ezt többen mondták, kérdezősködött rólam sok mindenkitől még családtagomtól is, csak nem mert beszélni velem. Aztán egyszer rám írt Fb-on beszélgettünk rendesnek tűnt nagyon, másmilyen volt mint az eddigiek úgy láttam talán végre sikerül megismerkednem egy komolyabb pasival, meg külsőre is tetszett szóval stimmelt minden.

Rá egy hétre találkoztunk, beszélgettünk személyesen az ő lakásán de ugyan olyan normális, kedves volt mint neten szóval vártam a folytatást. Egy hétre rá megint találkoztunk elég késő este mert a munkája miatt csak így ért rá. Hozzá mentünk ismét, azt mondta aludjak nála mert így is hajnalban kell kelnie nem akar még éjjel autózgatni (mert nem egy helyen lakunk). Mondom oké, ott aludtam, meg is történt a dolog (tapasztalataim alapján ez semmit nem befolyásol hogy mikor szoval miért is ne..). Ezek után ugyan úgy beszéltünk, ugyan olyan rendes volt. Aztán pár napra rá megint találkoztunk, megint ott aludtam de már máshogy viselkedett, már mondta hogy várt hogy mikor jövök meg hasonlók szóval azt vettem észre hogy már jobban megkedvelt. Másnap délután hazavitt es ezután mintha teljesen megváltozott volna egyik napról a másikra.

Csak Fb-on beszéltünk de ott is csak 1-2 szót naponta aminek semmi jelentősége nem volt de nagyon fel sem lépett max 1-2x naponta..Na meg nem is szólt hogy találkozzunk pedig már több mint egy hét eltelt. Mikor rákérdeztem hogy miért van ez meg hogy így nem sok értelme azt mondta hogy a munkája miatt van ez mert nem ér rá. Oké tényleg szar melója van de csak 4 nap volt az a héten.. Péntektől máig nem dolgozott de ugyan ugy nem volt fent, nem beszéltünk szinte és esze ágában sem volt szólni hogy talizzunk.. Egyszerűen nem értem mi történt hogy így szemétkedik velem.. Csak játszott velem? Vagy visszament az exéhez? Vagy egyszerűen csak nem érdeklem már? Már mindenre gondoltam.. Ő nem képes mondani semmit csak hogy fáradt volt, aludt..stb..a hülye kifogások. Megírtam neki hogy ha akar még valamit akkor majd keres, ha nem akkor nem.. Nagyon megbántott, az eddigiek során talán benne csalódtam a legnagyobbat.. :/ Hagynom kéne az egészet? nem törödni vele és ha akar valamit majd megkeres, de amúgy nem foglalkozni vele..? nem látok jobb megoldást csak nagyon nehéz.



2016. márc. 28. 11:43
 1/3 A kérdező kommentje:
20/l 22/f
2016. márc. 28. 11:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, de nagyon úgy tűnik, hogy csak le akart feküdni veled.
2016. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem eleve mar az gyanus lett volna hogy miert a lakasara hiv mindketszer talalkozni. Ebbol sajnos egyertelmu hogy nem akart tobbet. Aki komolyan akar ismerkedni az nem lakason randizik hanem pl presszoban, vagy olyan kozos programot talal ki ahol valoban a masikra figyelhet es csak par randi utan hivja fel a not a lakasara. Tanultal belole, legkozelebb mar talan nem dolsz be hasonlonak.
2016. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!