Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Ez egy kis regény lesz:


Nos a helyzet az hogy párommal 2011 nyarán jöttünk össze mert elhajtottam mellőle az összes csajt és ez tetszett neki. Összhang a toppon volt közöttünk aztán terhes lettem de még mindketten suliba jártunk így megbeszéltük hogy akkor ezt most nem. Megvolt a műtét éltünk tovább aztán én elterveztem hogy ha az első nem is jön össze a második tuti. Elterveztem mindent, készültem rá hogy a saját lakásunk meglegyen stb. látszólag ő is alig várta bár vett egy autót és az egyre inkább lekötötte a figyelmét meg a haverja. Aztán tavaly nyáron kiderült hogy megint összejött a gyrek ezúttal mindketten akartuk mindenki boldog volt, csak épp ők úgy tervezték hogy az ő házukban lakunk a szüleivel. Azon a házon amúgy 8Milliós adósság van (deviza) és így is nagyon kell spórolniuk. A szüleim javasolták (illetve apu mert anyukám ellenezte a baba dolgot..) hogy adnak nekünk kettő millió kp-t meg 2 millió hitelt a párom felvesz de apuék kifizetnének minden törlesztő részletet. (én akkor nem dolgoztam a szüleim meg már túl vannak azona koron hogy lehessen hitelük) aztán itt jött a marakodás hogy ide szüljek oda szüljek meg a láthatás meg a mit tudom én végül anyuhoz fordultam hogy akkor mégsem akarom.


Párom azt gondolta hogy a szüleimnek akartam jót és tönkretettem az életét ezért elhagyott de végül mégis kibékült velem újra összejöttünk és könyörgött hogy költözzek hozzájuk így végül belementem bár első három hónapban nem dolgoztam még végül elhelyezkedtem. Anyós persze utált az ab miatt de eleinte normális volt, végül karácsony előtti hétvégén meg teljesen flegma volt, lenéző. Aztán megelégeltem hogy így viselkedik velem közöltem hogy elmegyek anyuékhoz aludni majd jövök. És leléptem. Dec 23án délután fél 2kor hívott "após" hogy a cuccaim itt vannak a ház előtt vegyem át. A párom anyja leszedte a fejem h innentől akkor hagyjam a kisfiát békén. de azért ráírtam páromra, hogy köszi szépen a dolgaim. Meglepődve írta hogy nem tudott róla de végül napok múlva olyat írt h azt hazudom dolgozok holott a pasimmal szexelek meg hasonlók persze hiába védtem magam. Végül itt is kiakart velem békülni engedtem is mert szeretem és kiderült, hogy az anyja hazudta neki hogy megcsaltam ezért megis utálta az anyját mi pedig titokban folytattuk a dolgotde más volt. Egésznap a kocsijával foglalkozott eljárt a haverokkal volt hogy órákig nem írt csak másnap én belefeledkeztem a lakásvásárlásba meg a munkába így én sem értem rá mindíg de a pont megvolt, mindketten alig vártuk a lakást meg odaköltözhetett volna akart is. Szombaton az apjával ott volt a gyárunk előtt várták anyóst én pedig nem törődve semmivel megcsókoltam, bár igen tartózkodó volt, gondoltam az apja miatt. Aztán azért írta facen hogy neki is jól esett a csók. Tegnap viszont láttam a facen hogy másik lánnyal smárol a prof képén és kint van hogy kapcsolatban. Persze a barátnőimnek elsírtam mindent ők ígérték hogy beszélnek vele persze mintha nem tudnának semmiről. Én bevallom belenéztem a facebookjába páromnak és már lassan 1 hónapja ismerte a lányt és már elvileg szerelmes is beléje. Megkérdeztem a csajt hogy nem zavarja e hogy ő az én pasim? persze flegmán lekoppintott aztán a párom haverja is írt nekem hogy hagyjam őket boldogan élni ma már az anyja is a páromnak írt hogy kopjak le a fia életéből.

De a helyzet az hogy a barátaim is úgy látják hogy csak meglett keverve a feje és biztos csak fellángolás náluk és engem szeret ez látszik azért.

Nagyon szeretném őt visszakapni de már nem tudom mit tehetnék. Facebookon még hála isten nem tiltott le szóval ott nem akarok irkálni mert ha még le is tilt akkor tényleg végem :(


Tanácsot kérek szépen. Már megbolondulok, vissza akarom kapni


2016. márc. 28. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak olvasd végig amiket írtál.

Ez kész káosz,felnőtt nőként ennél egy kicsit jobban kézben kellene tartanod az életed.

Kétszer lettél terhes véletlenül,vagy szándékosan,de házasságon kívül és mindkettőt elvetetted.Ez minden csak nem normális,a gyerek nem olyan mint egy nyaralás amit egyszer akarsz,egyszer meg nem.

2016. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de egyikünk sem elég felnőtt még egy gyerekhez főleg nem kettőhöz és még eltartani se tudtuk volna. Azt hittem a szüleim ötlete bejön de ő azt mondta nem vesz fel hitelt még így sem mert támogatni akarja a családját ahol tudja közben nagyon akarta volna és én is de hát..
2016. márc. 28. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem ez a gond,hanem az,hogy a terhesség után kezdtél ezen agyalni.Ha nem vagy érett a gyerekhez akkor ne ess teherbe,pláne ne kétszer.

Ne csodálkozz azon,hogy sok embernek ellenszenves vagy két abortusszal a hátad mögött.Előbb gondolkodni kell aztán cselekedni.Felelősség is van a világon.

2016. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok ezzel a dologgal. Hogy nem szép dolog. Viszont az abortusz után az orvos azt mondta hogy nem is fejlődött megfelelően. Szóval talán még jobb is neki bár kegyetlen dolog ilyet mondani. És egyébként mikor terhes lettem eleve ugy terveztem hogy akkor összeköltözünk eszembe sem volt az ő házukba gyereket tenni de nem is gondoltam hogy ő inkább teszi adósságba és haza se jár a munkából minthogy elköltözzön velünk.
2016. márc. 28. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez veszett ügy. A srác gyenge és befolyásolható, ilyenre nem lehet kapcsolatot építeni. Hagyjátok egymást békén.

Ha meg nem vagy biztos egy gyerekben, hogy fel tudjátok-e nevelni, meg sok a kérdőjel körülöttetek (költözés, pénz), inkább védekezzetek. Mások meddőséggel szenvednek, te pedig megölsz két gyereket. Ha két abortusz után harmadjára is képes leszel teherbe esni, és egészséges babát kihordani, az már maga lesz a csoda...

2016. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ezzel tisztában vagyok.
2016. márc. 28. 16:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nalad fejben nagyon nagy bajok vannak. Es ezt a parod szulei (jol) ereztek. Felelossegteljes felnott ember ha nem akar gyereket, vedekezik, es ha meg osszejott, akkor az nem olyan hogy egyszer akarom egyszer nem. En ha a parod szulei helyeben lettem volna most orommel fellelegeznek hogy a fiuk megmenekult toled.

Hagyd oket beken elni es noj fel. Valoszinuleg normalisan teherbe mar nem fogsz esni, vagy csak nagy nehezsegek aran. Ha meg igen akkor kihordani lesz baromi nehez. Magadnak csinaltad...

38 N

2016. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!